“زمانی برای عاشقی” از نیمه گذشت

به گزارش ایرانگرد نیوز، معصومه فردشاهین تهیه‌کننده این سریال با بیان این مطلب گفت: اکنون عوامل تولید این سریال در شهرستان کرج و بیمارستان البرز مشغول تصویربرداری هستند که اوایل هفته آینده برای ادامه کار به خانه حاج مرتضی به تهران می‌آیند.

 
وی افزود: تقریبا بیشتر بازیگران این مجموعه مقابل دوربین رفته‌اند و تصویربرداری از لوکیشن تکیه یکی از مهم‌ترین سکانس‌های تصویربرداری این مجموعه است.

 
فیلمنامه “زمانی برای عاشقی” که نگارش آن توسط علی اکبر محلوجیان انجام شده روایتگر حاج مرتضی (فرهاد قائمیان)، بازاری خوشنام و اهل خدا است که یک اتفاق ناخواسته زندگی او را از این رو به آن رو می‌کند. او تصمیم می‌گیرد به حال و هوایی که سالها از آن غفلت کرده، بازگردد.

 
فرهاد قائمیان، رضا رویگری، عنایت شفیعی، علیرضا اوسیوند، نصرت میرعظیمی، کاظم هژیرآزاد، احمد علامه دهر، امین ایمانی، ابوالفضل همراه، امیر کاظمی، زهرا سعیدی، لیلا بلوکات، نفیسه روشن و سعیده عرب بازیگران این مجموعه هستند.

 
مجری طرح و دستیار کارگردان این سریال حسن لبافی، مدیرتولید حسن مصطفوی، مدیر تصویربرداری ابراهیم غفوری، تصویربرداران مهدی امیری، رضا شیبانی، مدیر برنامه ریزی امیرعبّاس لطیفی، طراح چهره پردازی ایمان امیدواری، گروه چهره پردازی حمید مرادی، نوید میرالی، محبوبه تاتلاری، طراح صحنه و لباس بابک پناهی، صدابردار امیر حاتمی، گروه صدا پرویز جلیلی، مصطفی هاتفی، گروه کارگردانی بهنام اعلمی، علیرضا فرحزادی، منشی صحنه سپیده سپهرآرا، عکاس حسن ناحی، تدوین امیرشیبان خاقانی و روابط عمومی محمد میرابی است.

 
این مجموعه تلویزیونی در 10 قسمت 45 دقیقه‌ای برای پخش در دهه اول ماه محرم سال 92 گروه فیلم و سریال شبکه تهران در نظر گرفته شده است.

 

Check Also

کشف یک طرح مخفی پشت «مونالیزا»

یک دانشمند به کمک دوربین‌های پیشرفته یک طراحی مخفی در لایه‌های زیرین نقاشی «مونالیزا» کشف …