“همه بچه های ما” هم جنس دغدغه های مردم است/ تلنگری به آدم پولدارها

زهره حمیدی درباره حضورش در سریال “همه بچه‌های ما” که این شب‌ها در شبکه دو روی آنتن است گفت: در این سریال نقش مادر فرزانه را عهده‌دار هستم، زنی که پس از مدت‌ها از خارج از کشور به وطنش بازمی‌گردد و متوجه می‌شود دخترش منزلش را به جایی شبیه بهزیستی تبدیل کرده و از بچه‌های بی سرپرست حمایت می‌کند.

 
وی افزود: این پدر و مادری که نقشش را محمود عزیزی و من بازی می‌کنیم به شدت از رأفت قلب دخترشان و تصمیمی که گرفته خوشحال می‌شوند و سعی می ‌کنند آن را تحت حمایت همه جانبه خودشان در بیاورند.

 
این بازیگر، فیلمنامه تاثیرگذار را از نقاط قوت این سریال دانست و ادامه داد: موضوعاتی که این مجموعه تلویزیونی هدف قرار داده است از جنس دغدغه‌های مردم کوچه و بازار است و تصور می‌کنم مردم به راحتی با آن ارتباط برقرار می‌کنند.

 
حمیدی یادآور شد: خوشبختانه حضور در این مجموعه تجربه متفاوتی در کارنامه حرفه‌ای من بود. تاجبخش فنائیان کارگردانی مسلط و کاربلد است و همین مسئله سبب شد که ما در این پروژه به مفهوم واقعی کلمه “انسانی” کار کنیم. عجله‌ای در کار نبود، ما روزانه 10 ساعت کاری پر از آرامش و مشورت را پشت سر می‌گذاشتیم و فرصت داشتیم با فراغ بال به شخصیت‌های قصه و موضوعات مطرح شده فکر کرده و کار کنیم.

 
این بازیگر تصریح کرد: این در حالی است که متاسفانه در روزگاری به سر می‌بریم که تولیدکنندگان سریال‌ها و فیلم‌ها به دلایل مختلف مثل کمبود بودجه و… عوامل را به شدت تحت فشار قرار می‌دهند، نتیجه این رفتار غیر حرفه‌ای هم مجموعه‌هایی هستند که تولید می‌شوند و حرفی برای گفتن ندارند.

 
وی در پایان عنوان کرد: این سریال موضوع متفاوتی دارد. واقعیت این است که در جامعه امروز ما کودکان بی سرپرست و بدسرپرست زیادی وجود دارند و امیدوارم این سریال بتواند تلنگری برای کسانی باشد که تمکن مالی دارند و می‌توانند یاریگر این بچه هاباشند. به اعتقاد من این سریال قصد فرهنگسازی دارد و اگر در این راه موفق عمل کند کار بسیار بزرگی انجام داده است.

 

Check Also

کشف یک طرح مخفی پشت «مونالیزا»

یک دانشمند به کمک دوربین‌های پیشرفته یک طراحی مخفی در لایه‌های زیرین نقاشی «مونالیزا» کشف …