شهرام ناظری گروه بزرگ “هم‌آوازان” را تشکیل می‌‌دهد


به گزارش خبرنگار مهر، در این فراخوان آمده است: از آنجا که در آینده نزدیک شاهد تحولات فرهنگی هنری در کشور خواهیم بود، استاد شهرام ناظری در نظر دارد گروه بزرگی را با عنوان گروه “هم‌آوازان” تشکیل دهد. این اقدام به منظور اشاعه و آموزش آواز و آشنا کردن علاقه‌مندان به فن خوانندگی است که پس از پایان مرحله مقدماتی هنرجویان می توانند برای کسب تجربه وارد گروه شوند.


این در حالی است که قید نام و نام خانوادگی، شغل، سن، تحصیلات و سابقه آموزشی متقاضیان در حوزه موسیقی از جمله مواردی است که در این فراخوان به آن اشاره شده است.


در این فراخوان اشاره بیشتری به جزییات تشکیل گروه هم آوازن نشده و به علاقه مندان فراگیری آواز توصیه شده برای دریافت فراخوان و ثبت نام به آدرس تهران، خیابان مقدس اردبیلی، خیابان عمید، پلاک 25، طبقه دوم واحد 5 مراجعه کنند.


شوالیه آواز ایران که تصمیم به تشکیل گروه هم آوازان را دارد 14 تا 17 تیر کنسرتی را در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار کرد که با استقبال علاقه مندان موسیقی ایرانی مواجه شد. ناظری در این کنسرت برخی از آثار از آلبوم‌های قدیمی و قطعاتی چون “آتش در نیستان”، “اندک اندک،لولیان”، “مولویه” و بخشی از آثار موسیقی مقامی کردی را اجرا کرد.

Check Also

کشف یک طرح مخفی پشت «مونالیزا»

یک دانشمند به کمک دوربین‌های پیشرفته یک طراحی مخفی در لایه‌های زیرین نقاشی «مونالیزا» کشف …