“شنا در آتش” بازتولید می‌شود/ هنرمندی که پای رنج حرفه‌اش می‌ایستد


به گزارش ایرانگرد نیوز رضا صابری از بازتولید یکی از نمایش‌های خود برای اجرای عمومی در ماه‌های آینده خبر داد و گفت: یکی از آنها بازتولید “شنا در آتش” است که یکی از نمایش‌های موفق سال 72 بود که با بازنگری در متن و دکور و به همراه تیم جدیدی از تئاتری ها قرار است روی صحنه برود.


وی با اشاره به محتوای این نمایش یادآور شد: “شنا در آتش” یک سایکودرام است که به هنرمندان و دغدغه‌ها، باورها و اعتقاداتی که دارند، می‌پردازد. هنرمندی که به حرفه خود معتقد است و تا آخر پای رنجی که برای این حرفه می کشد، می‌ایستد. با صحبت هایی که شده مضمون این نمایش مورد موافقت قرار گرفته است و فعلا در مقدمات اداری آن هستم. به محض اینکه مسایل اداری تامین شود وارد کار خواهم شد.


این کارگردان تئاتر که سال گذشته نمایش “خون رقصه” را به روی صحنه برد، درباره “شنا در آتش” بیان کرد: این نمایش را برای اجرای عمومی در نظر گرفته‌ام و نه تئاتر فجر. من در طول این سی و یک دوره جشنواره فجر حدود 18 کار داشتم. فکر می کنم اجرای این تعداد نمایش برای جشنواره فجر کافیست. آثار موفقی داشتم و حالا برای اجرای عمومی برنامه هایی دارم.


نویسنده و کارگردان “تراژدی تردید” در واکنش به کم‌کاری خود در عرصه تئاتر با اشاره به فضای شهر تهران اظهار کرد: من نیاز داشتم در فضایی جدیدتر و با آدم های دیگری کار کنم. به‌واسطه ارتباطاتی که با تئاتری‌های پایتخت داشتم چندان غریب نیستم اما هنوز با فضای تهران احساس بیگانگی می‌کنم.


 

Check Also

کشف یک طرح مخفی پشت «مونالیزا»

یک دانشمند به کمک دوربین‌های پیشرفته یک طراحی مخفی در لایه‌های زیرین نقاشی «مونالیزا» کشف …