رحمانی موحد: فرصت خدمت محدود و گردشی است

رحمانی موحد: فرصت خدمت محدود و گردشی است

معاون گردشگری کشور در مراسم تودیع و معارفه مدیران کل این معاونت گفت: فرصت و عرصه خدمت محدود و گردشی است.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مرتضی رحمانی موحد، معاون گردشگری در مراسم تودیع و معارفه مدیران کل این معاونت که با حضور علیرضا تابش مشاور و مدیرکل حوزه ریاست سازمان، سمیع‌الله حسینی مکارم معاون توسعه مدیریت سازمان، جواد عباباف مدیرکل حراست و سید رحمت الله رئوف مدیرکل دفترعملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات سازمان صبح امروز برگزار شد، گفت: عرصه و فرصت خدمت گردشی و محدود است و آنچه باقی می ماند عملکرد افراد در طول مدت خدمت است.

رحمانی موحد یادآور شد: اگر اقدامات براساس برنامه و اصولی انجام شود با تغییر مدیریتی برنامه ها طبق روال انجام شده و خللی در روند خدمات پیش نمی‌آید.

معاون گردشگری با اشاره به اینکه تمامی کارکنان این معاونت در اجرای درست اقدامات تلاش می‌کنند، تصریح کرد: تشکیلات جدید معاونت گردشگری حاصل چندین ساعت جلسه مشورتی و مطالعات تطبیقی است.
رحمانی موحد ادامه داد: معاونت گردشگری در ساختار جدید خود اداره کل کمیته های ملی گردشگری، دفتر مطالعات و آموزش گردشگری، اداره کل بازاریابی و توسعه گردشگری و اداره کل نظارت و ارزیابی گردشگری را جای داده است.
وی از توجه به سه عنصر فکر، تصمیم و اجرا در ساختار جدید معاونت گردشگری خبر داد و افزود: مدیران جدید این معاونت براساس تجربه، عرصه خدمت افراد و بنا بر هدف گذاری ها و برنامه ریزی ها انتخاب و منصوب شده اند.

در پایان این مراسم، محمد علی فیاضی به عنوان مدیرکل کمیته‌های ملی گردشگری، محسن رنجبر به عنوان مدیرکل مطالعات و آموزش گردشگری، عبدالناصر میرچی به عنوان مدیرکل نظارت و ارزیابی گردشگری و سیدمحمد کاظم خلدی نسب به عنوان مدیرکل بازاریابی و توسعه گردشگری حکم‌های خود را از معاون گردشگری دریافت کردند.

Check Also

ماسک جزو جدایی ناپذیر مسافران

آخرین گزارش سازمان جهانی جهانگردی (UNWTO) میزان خسارت واردشده به صنعت گردشگری در طول پنج …