رامبد جوان “رنگ پریده” می‌شود/ روایت حواس پرتی‌های پلیس جوان


حسن معجونی درباره نگارش سریال “رنگ پریده” که قرار است رامبد جوان کارگردانی آن را بر عهده داشته باشد گفت: این سریال سه فصل دارد که فصل اول آن را من و مهدی کوشکی نوشته‌ایم. فصل دوم آن را بهرام عظیمی انیمیشن‌ساز و کارگردان فیلم سینمایی “تهران 1500” می‌نویسد و فصل سوم آن توسط یک نویسنده دیگر نوشته خواهد شد.


وی افزود: این مجموعه تلویزیونی به تهیه‌کنندگی سعید سالارزهی احتمالا در سال 93 به تولید می‌رسد. نگارش فصل اول این مجموعه به پایان رسیده و عظیمی نیز نگارش فصل دوم را آغاز کرده است. این مجموعه تلویزیونی محصول گروه اجتماعی سیمافیلم است و فضایی کمدی – پلیسی دارد.


داستان این مجموعه درباره فرهاد رنگ‌پریده کارآگاه جوان نیروی پلیس، باهوش و پرانرژی است که علیرغم ویژگی‌های مثبتش، دارای کمی حواس پرتی است و این مساله در حین انجام وظایف کاری‌اش باعث ایجاد لحظات شاد و کمیک می‌شود.


نگارش 13 قسمت نخست این مجموعه 40 قسمتی را مهدی کوشکی و حسن معجونی بر عهده دارند. با پایان نگارش فیلمنامه در پایان تابستان پیش‌تولید این سریال تلویزیونی از نیمه دوم سال آغاز می‌شود.


مجموعه تلویزیونی “گپ” آخرین ساخته رامبد جوان بود که از شبکه ‌آی‌فیلم پخش شد. جوان مجموعه‌های تلویزیونی”گمگشته”، “مسافران”، “نشانی”، “توطئه فامیلی” و فیلم سینمایی “ورود آقایان ممنوع”، “اسپاگتی در هشت دقیقه” و “پسر آدم، دختر حوا” را کارگردانی کرده است.

Check Also

کشف یک طرح مخفی پشت «مونالیزا»

یک دانشمند به کمک دوربین‌های پیشرفته یک طراحی مخفی در لایه‌های زیرین نقاشی «مونالیزا» کشف …