“آب‌نبات قرمز” بخورید کارهای عجیب بکنید/ سینمای ایران فانتزی رو می‌کند


محسن دامادی تهیه‌کننده و کارگردان سینما در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب که تولید بخش های مختلف فیلم سینمایی “آب‌نبات قرمز” آغاز شده است، گفت: با توجه به نوع قصه “آب‌نبات قرمز” و فضای فانتزی که در آن وجود دارد، بخش اعظم این سریال به صورت گرافیکی و انیمیشن طراحی و در حال ساخت است.


وی ادامه داد: ساخت بخش‌های سی. جی ای و کامپیوتری این فیلم سینمایی تا یک ماه دیگر ادامه دارد و بلافاصله بازیگران مورد نظرمان جلوی دوربین خواهند رفت.


دامادی که درباره اسامی بازیگران حاضر در این فیلم سینمایی اطلاعاتی نداد فضای فانتزی “آب‌نبات قرمز” را اینگونه توضیح داد: داستان “آب‌نبات قرمز” همچون اسمش درباره آب نباتی است که هرکس آن را می‌خورد قادر به انجام کارهای عجیب و غریبی می شود. این آب نبات باید به مقصد خاصی در داستان برسد و در این مسیر دست به دست مردم شهر چرخیده و تغییرات زیادی را در شهر ایجاد می‌کند.


وی در پایان گفت: داستان و فضای فانتزی “آب نبات قرمز” جذابیت ها و شادی بسیاری را برای مخاطب به ارمغان خواهد آورد و همین فضای فانتزی ما را به طراحی گرافیک و انیمیشن خاص نیازمند می‌کند.


بیش از یک سال است که پروانه ساخت فیلم سینمایی “آب نبات قرمز” صادر شده اما محسن دامادی به عنوان کارگردان و حبیب اسماعیلی تهیه کننده این فیلم سینمایی موفق به ساخت آن نشده بودند.


قبرستان غیرانتفاعی”، “خانواده ارنست” و “یک اشتباه کوچولو” از  جمله فیلم هایی است که محسن دامادی تاکنون ساخته است.

Check Also

کشف یک طرح مخفی پشت «مونالیزا»

یک دانشمند به کمک دوربین‌های پیشرفته یک طراحی مخفی در لایه‌های زیرین نقاشی «مونالیزا» کشف …