داستان زندگی آن شرلی رنگ موسیقی می‌گیرد

به گزارش ایرانگرد نیوز به نقل از ورایتی، با اقتباسی جدید از کتاب پرفروش و شناخته شده “آن شرلی در گرین گیبلز” که شخصیت اصلی آن یعنی آن شرلی در جهان شهرت دارد، برای اولین بار فیلم موزیکالی از این کتاب ساخته می شود.

 

دیشب با اعلام این خبر در جشنواره فیلم تورنتو، کمپانی “فیلم فارم” اعلام کرد قصد ساخت این فیلم را دارد.

 

رمان لوسی ماد مونتگومری درباره یک دختر نوجوان قرن نوزدهمی در کاناداست و این فیلم به مناسبت پنجاه ساله شدن نمایش تئاتری “آن گرین گیبلز- موزیکال” در سال 2014 ساخته می شود.

 

قرار است داستان اقتباسی این اثر توسط کریستن تامسون بازیگر و نمایشنامه‌نویس نوشته شود.

 

کلی هارون دختر دون هارون یکی از نویسندگان این نمایش موزیکال که امتیاز تهیه این اثر را در اختیار دارد در این‌باره گفت: این داستان زمان نمی شناسد و موسیقی و اشعار این نمایش همچنان لذتبخش هستند و همان تازگی را دارند که پنجاه سال پیش توسط نورمن کمپل و پدر من دون هارون نوشته شدند.

 

“فیلم فارم” که از تهیه‌کنندگان این فیلم موزیکال است با فیلم “اسیر” ساخته آتوم اگویان فیلمساز کانادایی که قرار است سال 2014 اکران شود، در جشنواره فیلم تورنتو حضور دارد.

 

نمایش موزیکال “آن گرین گیبلز” حاصل همکاری نورمن کمپل در ساخت موسیقی و دون هارون در نوشتن اشعار آن، از سال 1965 تا کنون همچنان در کانادا بر صحنه نمایش است و عنوان طولانی مدت ترین نمایش این کشور از نظر سال های نمایش را در اختیار دارد. یک نسخه موزیکال از این فیلم نیز در سال 1956 برای تلویزیون ساخته شده است.

 
مجموعه تلویزیونی آن شرلی در بیشتر کشورهای جهان از جمله ایران پخش شده است.

 

Check Also

کشف یک طرح مخفی پشت «مونالیزا»

یک دانشمند به کمک دوربین‌های پیشرفته یک طراحی مخفی در لایه‌های زیرین نقاشی «مونالیزا» کشف …