تهران میزبان دومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی با اشاره به برگزاری دومین جشنواره مشارکت ملی گردشگری در تهران با رویکرد همدلی و همزبانی در سالجاری، مهلت ارسال آثار به این جشنواره را تا ۳۱ مرداد ماه اعلام کرد.

مرتضی رحمانی موحد اظهار کرد: این جشنواره امسال در چهار محور عکس در سطوح حرفه ای و عمومی، فیلم کوتاه ۶۰ ثانیه ای، خاطره نویسی و ایده های نو در زمینه های مختلف گردشگری برگزار می شود.

وی با بیان اینکه داوری آثار ارسال شده این جشنواره شهریور ماه امسال توسط کارشناسان برجسته تشکل ها و بخش های تخصصی و حرفه ای در هر حوزه انجام می شود، ادامه داد: برگزیدگان جشنواره مشارکت ملی گردشگری پنجم مهر ماه همزمان با روز جهانی گردشگری معرفی و تجلیل خواهند شد.

وی اظهار امیدواری کرد که برگزاری این جشنواره برای دومین سال متوالی بستری مناسب برای ارتباط و تعامل دوسویه بین جامعه مخاطبان و متولیان و تصمیم سازان حوزه گردشگری ایجاد کند.

معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با تاکید بر اینکه حوزه گردشگری زنده به ایده های نو است، گفت: استفاده از خلاقیت ها و استعدادها سبب رونق و چرخش مثبت گردشگری در سطح دنیا شده است.

رحمانی موحد در پاسخ به پرسش خبرنگار ایرنا درباره دلیل کاهش محورهای جشنواره مشارکت ملی گردشگری نسبت به سال گذشته گفت: تلاش کردیم با توجه بیشتر به کیفیت کار، ایده ها و محورهای جشنواره امسال متناسب با ذائقه مخاطبان، فناوری ها و روش های تازه و جذب کننده باشد.

Check Also

بقایای سالم یک خرس عصر یخ در شمال روسیه پیدا شد

محققان می گویند یک شکارچی گوزن شمالی در شمال دور روسیه که بخشی از قطب …