حبیب الله صادقی «باغ ارغوانی» را در «گالری ساربان» رونمایی میکند

ایرانگرد نیوزـ حبیب الله صادقی که طی 2 سال گذشته تازه ترین آثار خود با عنوان « گلشن خیال » در گالری ساربان به نمایش گذاشته بود، قسمتی دیگر از آثار جدیدش را که با همان نگاه خلق شده اند، از روز جمعه3 آبان ماه با نام «باغ ارغوانی» در این گالری به نمایش می گذارد.

آثارنمایشگاه «باغ ار غوانی» با تکنیک ترکیب مواد روی بوم خلق شده اند. این نهمین نمایشگاه انفرادی حبیب الله صادقی به شمار می رود. او پیش از این بیش از 180 نمایشگاه داخلی و خارجی برگزار کرده است.

نمایشگاه « یاغ ارغوانی » جمعه 3 آبان ماه از ساعت 16 تا 20 افتتاح می شود و تا 20 آبان ماه همه روزه بجز سه شنبه ها از ساعت 16 تا 20 دایر می باشد.

 

حبیب‌الله صادقی متولد 1336 در تهران و دانش آموخته نقاشی از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهرانو کارشناسی ارشد این رشته است و دکترای پژوهش هنر از دانشگاه تربیت مدرسدارد. او از محضر استادانی چون: اصغر محمدی، محمود فرشچیان، مهدی حسینی، مجید مهرگان، هانیبال الخاص، مارکو گریگوریان، پرویز تناولی، حبیب اله آیت‌اللهی، جواد حمیدیو محمود جوادی پوربهره جسته است. ریاست موزه هنرهای معاصر تهران، عضویت در هیئت های علمی دانشکده های هنری، برپایی نمایشگاه های متعدد آثار، دبیری و داوری نمایشگاه های هنرهای تجسمی، تدریس در دانشگاه و دریافت جوایز مختلف داخلی و بین المللی از جمله فعالیت های این هنرمند محسوب می شوند.

علاقمندان می توانند برای بازدید از این آثار به گالری ساربان واقع در خیابان شهید بهشتی،خیابان صابونچی(مهناز)،کوچه مهماندوست،شماره 8 مراجعه نمایند.

 

Check Also

برگزاری رالی تور گردشگری تهران- شمال

کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی با همکاری انجمن موتورسواری و اتومبیل‌رانی ورزش کارگری، رالی تور تفریحی، …