ایرانگرد نیوز

کپل و نارنجی ازدواج کردند/ صورتی و کپلک بچه‌موش‌های خانواده کپل

منیژه حکمت درباره آخرین وضعیت ساخت این فیلم گفت: فیلمبرداری صحنه‌های مبروط به خانه کپل به پایان رسیده است و هم اکنون وارد مدرسه شده‌ایم. دو گروه دکوراتور به جمع ما اضافه شده‌اند و ساخت دکورها در چهار سوله ادامه دارد.

 
به گفته وی، تا کنون 15 درصد از فیلمبرداری این فیلم به پایان رسیده و حدود چهار روز است که فیلمبرداری در دکور مدرسه آغاز شده است.

 
وی افزود: بهرام دهقانیار ضبط موسیقی را در استودیو بل آغاز کرده است. ما به موسیقی فیلم همزمان با فیلمبرداری نیاز داریم به همین دلیل ساخت موسیقی را انجام دادیم و عروسکها به صورت پلی بک آن را اجرا می کنند.

 
حکمت در ادامه خانواده کپل “شهر موشها” را معرفی کرد و گفت: کپل و نارنجی با یکدیگر ازدواج کردند و کپلک و صورتی فرزندان آنها هستند. تاژ بانو نیز خدمتکار آنها است. البته در ادامه دیگر عروسک‌ها را هم معرفی خواهیم کرد.

 
پروژه سینمایی “شهر موشها” به کارگردانی مرضیه برومند با فیلمنامه فرهاد توحیدی طی مراسمی در بوستان ولایت 5 مهرماه کلید خورد. این فیلم به تهیه کنندگی منیژه حکمت و علی سرتیپی در بخش خصوصی ساخته می شود. همچنین محسن شاه ابراهیمی طراحی دکورها را برعهده دارد.

 
هنوز عکس‌هایی از عروسکهای این پروژه سینمایی منتشر نشده است. تمام لوکیشن های در بوستان ولایت و دکورها در چهار سوله ساخته شده است.

 

خروج از نسخه موبایل