پخش “سرزمین کهن” از اواخر آبان/ ساخت موسیقی و تیتراژ آغاز شد


به گزارش خبرگزاری مهر، محمد مسعود تهیه کننده مجموعه تلویزیونی سرزمین کهن با بیان این که تصویربرداری بخش‌هایی از فاز دوم این سریال باقی مانده است، گفت: گروه از روز چهارشنبه یکم آبان تصویربرداری بخش‌های پایانی باقی مانده از فاز دوم را آغاز می‌کنند. ضبط این بخش‌ها در لوکیشن‌های مختلفی در شهرک سینمایی غزالی و داخل تهران ادامه خواهد یافت.


وی همچنین درباره زمان آغاز پخش این سریال بیان داشت: با توجه به این که قرار است از اواخر آبان ماه سرزمین کهن روی آنتن برود، آقای احمد پژمان به عنوان آهنگساز سریال به پروژه پیوسته اند. ضمن این که آقای شهاب نجفی هم ساخت تیراژ را برعهده دارد.


وی با اشاره به این که فاز دوم سرزمین کهن به دوران جوانی زندگی رهی کاراکتر اصلی مجموعه مربوط می شود، درباره بازیگرانی که این روزها مقابل دوربین قرار می گیرند افزود: تقریبا می توان گفت اکثر بازیگران این مجموعه در بخش های پایانی فاز دوم مقابل دوربین به ایفای نقش می پردازند.


“سرزمین کهن” کاری از گروه فیلم و سریال شبکه سه سیماست که در قالب الف ویژه مراحل تولید خود را در سه فاز پشت سر می گذارد.


این مجموعه به کارگردانی کمال تبریزی و نویسندگی علیرضا طالب زاده تاریخ سیاسی- اجتماعی ایران از سال 1320 تا پیروزی انقلاب اسلامی در بستر زندگی یک پسربچه به نام رهی بررسی می کند.


شهاب حسینی، نیکی کریمی، محمدرضا فروتن، حسن پورشیرازی، فرشته صدر عرفایی، جعفر دهقان، امیر آقایی، شبنم قلی خانی، الهام حمیدی، ثریا قاسمی، علی شادمان، پژمان بازغی، هنگامه قاضیانی، میتراحجار، پرویز پورحسینی، فرهاد قائمیان، حسین محجو ، بیتا فرهی، هومن سیدی، مهرداد ضیایی، لیلا زارع، آشا محرابی، محسن تنابنده، جواد عزتی، رسول نقوی، شیوا بلوچی، متین حیدر نیا، امین رحیمی، درشن سینک، بهرام کمیجانی، فریبرز گرم رودی و… در این اثر تلویزیونی به ایفای نقش می‌پردازند.

Check Also

معرفی نقاشان زن نامدار به بهانه روز جهانی طراحی و نقاشی

 ۱۶ می برابر با ۲۶ اردیبهشت ماه، روز جهانی طراحی و نقاشی اعلام شده است. …