گوهر خیراندیش نقش دوقلوی خود را در فیلم افخمی بازی نمی‌کند


به گزارش خبرنگار مهر، گوهر خیراندیش که قرار بود در فیلم سینمایی “آذر، شهدخت، پرویز و دیگران” به کارگردانی بهروز افخمی نقش دو خواهر دو قلو را بازی کند، به دلیل مصدومیت تنها نقش یکی از خواهران را بازی می کند.


شهین سلیمی قرار است در این فیلم سینمایی، به جای خواهر دوقلوی گوهر خیراندیش جلوی دوربین برود.


گوهر خیراندیش که به همراه عوامل فیلم بهروز افخمی در “آذر، شهدخت، پرویز و دیگران” برای فیلمبرداری به رینه – پلور دماوند رفته بود، در یکی از صحنه‌ها با ماشین در حال حرکت بود که به طور اتفاقی با یکی از ماشین‌های محلی که ناگهان از فرعی بیرون می‌آید تصادف کرده و مصدوم می شود.


در فیلم سینمایی “آذر، شهدخت، پرویز و دیگران” بازیگرانی چون مهدی فخیم زاده، رامبد جوان، مرجان شیرمحمدی، گوهر خیراندیش، علیرضا خمسه، امیرعلی دانایی و آزاده اسماعیل‌خانی حضور دارند.


این فیلم تولید مشترک بشرا فیلم و بهروز افخمی است. فيلمنامه “آذر، شهدخت، پرويز و ديگران” را مرجان شير محمدي نوشته که پيش از اين نگارش رماني به همين نام را بر عهده داشته و همزمان با نمايشگاه کتاب امسال منتشر شده است. اين فيلم قصه اي اجتماعي بر اساس روابط آدم ها دارد و جديدترين فعاليت بهروز افخمي بعد از “سن پطرزبورگ” است.


مهدی فخیم‌زاده نویسنده و کارگردان سینما دراین فیلم در نقش پرویز حضور دارد. وی عمدتا در آثاری که خود ساخت آنها را برعهده دارد مقابل دوربین قرار می گیرد و “آذر، شهدخت، پرويز و ديگران” از معدود فیلم‌هایی است که فخیم زاده مقابل دوربین یک کارگردان دیگر بازی می‌کند.


 

Check Also

معرفی نقاشان زن نامدار به بهانه روز جهانی طراحی و نقاشی

 ۱۶ می برابر با ۲۶ اردیبهشت ماه، روز جهانی طراحی و نقاشی اعلام شده است. …