ایرانگرد نیوز

تلویزیون با “خانه نو مبارک” طراحی داخلی منزل آموزش می‌دهد


محمدرضا سلمانی در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرد این مستند با محوریت توجه به چیدمان خانه‌های ایرانی و آموزش علم طراحی داخلی تولید می‌شود و گفت: طراحی داخلی هنری تلفیق شده با علم است که به حفظ آرامش و صمیمیت در خانواده‌ها کمک می‌کند. ما قصد داریم با تولید این برنامه فرهنگ توجه به چیدمان داخلی خانه‌های ایرانی را گسترش داده و با ارائه آموزش‌های علمی، شهروندان را نسبت به هنر طراحی داخلی و اهمیت آن حساس کنیم.


وی ادامه داد: اکنون چیدمان بیشتر خانه‌های ایرانی به صورت سنتی اتفاق می‌افتد. در این برنامه از حضور طراحان دکور توانمند و دانشجویان فعال این رشته استفاده کردیم تا نگاه عمومی جامعه را به سمت علم طراحی داخلی سوق دهیم.


سلمانی یادآور شد: در هر قسمت از این مستندِ ترکیبی، تیم طراح ما وارد خانه مردم شده و نیازها و مشکلات طراحی داخلی منزل را بررسی می‌کنند. آنها سپس با استفاده از کامپیوتر بهترین چیدمان را برای منزل مورد نظر طراحی کرده و با رضایت صاحبخانه تغییرات لازم را اعمال می‌کنند.


این تهیه کننده افزود: قصد داریم به صورت ملموس به مردم نشان دهیم که چیدمان وسایل و توجه به رنگ منزل تا چه میزان بر زیبایی محیط زندگی افراد و روحیه آنها تاثیر می‌گذارد.


سلمانی در پایان تأکید کرد: این مستند ترکیبی اکنون در مرحله پیش‌تولید قرار دارد و بنا است در 60 قسمت 30 دقیقه‌ای برای پخش از شبکه دو تهیه شود.

 

 

خروج از نسخه موبایل