مردم “مادرانه” را می‌پسندند/ همبازی شدن مادر و دختر در یک سریال


شقایق فراهانی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار مهر درباره سریال “مادرانه” که قرارست شب‌های ماه رمضان از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود، گفت: این سریال دارای داستان جذابی است و چندین ماجرا در این مجموعه رخ می‌دهد که به دلیل مضمون اجتماعیش موجب همذات‌پنداری در مخاطبان خواهد شد.


این بازیگر سینما و تلوزیون درباره اولین حضورش در سریال مناسبتی ویژه ماه رمضان نیز توضیح داد: چند سالی بود که به دنبال حضور در چنین مجموعه‌ای بودم و خوشبختانه “مادرانه” را به دلیل فیلمنامه قوی‌ای که داشت پذیرفتم. در این اثر من نقش دختر، مادر واقعی خودم (فهیمه رحیمیان) را بازی می‌کنم که این سبب تبادل انرژی بیشتر و در نتیجه کار بهتر می‌شود.


فراهانی در مورد همکاری با جواد افشار کارگردان این سریال بیان کرد: همکاری با افشار تجربه خوبی بود. او کارگردان با اقتداری است و روی کارش تسلط دارد.


بازیگر سریال “کلاه پهلوی” درباره حضور بازیگران مطرحی چون لعیا زنگنه و مهدی سلطانی در این سریال گفت: من وقتی شنیدم قرار است لعیا زنگنه در این سریال حضور دارد بسیار خوشحال شدم. من شیفته بازی وی هستم و به نظرم لعیا زنگنه از بهترین هنرپیشگان زن ایران محسوب می‌شوند. البته حضور بزرگان دیگری چون مهدی سلطانی باعث می‌شود سریال “مادرانه” کار خوبی باشد.


وی درباره اینکه برخی معتقدند سریال‌ “مادرانه” به دلیل مضمون آن که به آسیب‌های اجتماعی می‌پردازد و برای پخش در ساعات پس از افطار مناسب نیست، توضیح داد: ما هم در تلویزیون هم در سینما آثار مختلفی از طنز تا جدی داریم و مخاطبان متناسب با سلیقه‌شان می‌توانند از بین آنها انتخاب کنند و فکر نمی‌کنم موضوع سریال “مادرانه” باعث کاهش اقبال مخاطبان به این مجموعه شود.


فراهانی در پایان درباره نقشی که در این سریال مناسبتی ایفا کرده است نیز گفت: من نقش یک مدیر مدرسه را بازی می‌کنم و ترجیح می‌دهم مردم در طول پخش سریال با این شخصیت آشنا شوند.


مجموعه “مادرانه” به کارگردانی جواد افشار و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی و بازیگرانی از جمله مهدی سلطانی، سید مهرداد ضیایی، عباس غزالی، شقایق فراهانی، لعیا زنگنه، شهین تسلیمی، هستی مهدوی‌فر و با نویسندگی سعید نعمت‌الله در شب‌های ماه رمضان ساعت 21 از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

Check Also

معرفی نقاشان زن نامدار به بهانه روز جهانی طراحی و نقاشی

 ۱۶ می برابر با ۲۶ اردیبهشت ماه، روز جهانی طراحی و نقاشی اعلام شده است. …