درخواست تبریزی و فخیم‌زاده برای مجوز سریال خانگی/ مهران مدیری در انتظار است


محمدرضا فرجی مدیر شبکه نمایش خانگی درباره درخواست مهران مدیری برای ساخت یک مجموعه جدید برای شبکه نمایش خانگی به خبرنگار مهر گفت: مهران مدیری پس از پایان مراحل فنی مجموعه “ویلای من” درخواست یک کار جدید برای شبکه خانگی کرد که مجموعه‌ای اپیزودیک است و چندین داستان را دنبال می‌کند.


مدیر شبکه نمایش خانگی تاکید کرد: در ابتدا طرحی از سوی مدیری ارائه شده بود که کامل نبود و به تازگی فیلمنامه چند قسمت ابتدایی را برای دریافت مجوز ارائه کرده‌اند که در دست بررسی است.


وی درباره کمبود مخاطب شبکه خانگی و افت فروش سریال‌ها در این شبکه گفت: ما در حال بازنگری در کارمان هستیم و ملاک‌هایی را برای فیلمنامه‌هایی که قرارست به مجموعه تبدیل شوند در نظر گرفته‌ایم. همچنین به موضوع توزیع مناسب آثار و زمان‌بندی پخش هم توجه ویِژه داریم.


به گفته وی، اتفاقاتی که برای پایان “قهوه تلخ” پیش آمد و همچنین توزیع نامناسب “قلب یخی” اعتماد مخاطب را به این مجموعه کارها کم کرد که تمهیداتی برای جلوگیری از این مشکلات اندیشیده شده است.


فرجی در پایان تاکید کرد: پس از اتمام پخش مجموعه “ویلای من”، سریال جدید داوود میرباقری با نام “شش گوش” آغاز خواهد شد و ما برنامه مشخصی برای پخش این مجموعه داریم. همچنین مهدی فخیم‌زاده و کمال تبریزی هم برای ساخت مجموعه درخواست‌هایی داشتند.

Check Also

کشف یک طرح مخفی پشت «مونالیزا»

یک دانشمند به کمک دوربین‌های پیشرفته یک طراحی مخفی در لایه‌های زیرین نقاشی «مونالیزا» کشف …