سخنرانی دکتر نجفی در چهارمین کنفرانس گردشگری سلامت در مشهد

سخنرانی دکتر نجفی در چهارمین کنفرانس گردشگری سلامت در مشهد

مدیر کل میراث فرهنگی خراسان رضوی از سخنرانی محمد علی نجفی معاون رئیس جمهور ورئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور در چهارمین کنفرانس بین المللی گردشگری سلامت کشورهای اسلامی در مشهد خبر داد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ، رجبعلی لباف خانیکی افزود: چهارمین کنفرانس بین المللی گردشگری سلامت کشورهای اسلامی، پنجم و ششم آذرماه سال جاری با هدف بررسی مهمترین محورهای گردشگری سلامت به میزبانی بیمارستان رضوی و با حضور مهمانانی از داخل و خارج کشور در مشهد مقدس برگزار می شود.

او با بیان اینکه بررسی مهمترین محورهای گردشگری سلامت و ارائه راهکارهای جدید برای توسعه این نوع از گردشگری از مهمترین اهداف برگزاری چهارمین کنفرانس گردشگری سلامت کشورهای اسلامی است خاطرنشان کرد: دکترنجفی معاون رییس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشوردر این کنفرانس سخنرانی خواهد کرد.

او با تاکید بر اهمیت گردشگری سلامت در مشهد مقدس به دلیل حضور میلیونی زائران داخلی و خارجی و نیز وجود مراکز درمانی متنوع و مجهز گفت: مشهد به عنوان دومین کلان شهر مذهبی جهان سالانه پذیرایی گردشگران بی شماری است که برای درمان و نیز زیارت به این شهر سفر می کنند..

گفتنی است: سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ، پروفسور اکمل الدین احسان اوغلودبیر کل سازمان کنفرانس اسلامی، احمد محمد علی رئیس بانک توسعه اسلامی، شیخ صالح کامل رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و کشاورزی کشورهای اسلامی، علیرضا زالی رئیس سازمان نظام پزشکی و همچنین رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کشور از سخنرانان این کنفرانس هستند.

Check Also

برگزاری رالی تور گردشگری تهران- شمال

کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی با همکاری انجمن موتورسواری و اتومبیل‌رانی ورزش کارگری، رالی تور تفریحی، …