ساختمان خانه سینما بار دیگر پلمپ شد/ حضور اهالی سینما مقابل این نهاد صنفی


به گزارش خبرنگار مهر، ساختمان خانه سینما شب گذشته 24 تیر ماه پلمپ شد. فرهاد توحیدی رئیس هیات مدیره خانه سینما با تایید این خبر درباره اتفاقات شب گذشته به خبرنگار مهر گفت: به در خانه سینما پلمپ زده شده است و چند نفر از نمایندگان ارشاد در خانه سینما حضور یافتند.


این در حالی است که پیش از این حتی در زمان بسته شدن خانه سینما و خبر انحلال آن تا کنون هیچ پلمپی به این در نصب نشده بود و فقط فعالیتی در آن صورت نمی گرفت.


پیش از این حبیب الله کاسه ساز رئیس هیات مدیره خانه سینما شماره 2 نیز عنوان کرده بود که قرار است به زودی فعالیت خود را در ساختمان واقع در کوچه سمنان ادامه دهند.


فرهاد توحیدی، مازیار میری، محمدمهدی عسگرپور، همایون اسعدیان، سیروس الوند، حسن برزیده، غلامرضا موسوی، بیژن میرباقری، محمدعلی طالبی، نازنین مفخم، محمدرضا مویینی، امیر اثباتی، رضا کیانیان، امیرشهاب رضویان، رویا تیموریان، مسعود رایگان، پیروز کلانتری، سیامک شایقی، حبیب رضایی و .. هنرمندان حاضر در محل هستند. همچنین جمال شورجه و از اعضای کمیته هفت نفره تدوین اساسنامه خانه سینما نیز در جمع حاضر شده است.


این حرکت سینماگران خودجوش است و قرارست به زودی نماینده ارشاد مقابل درب خانه سینما حاضر شوند. در حال حاضر پلیس نیز مقابل خانه سینما حاضر شده است.

Check Also

کشف یک طرح مخفی پشت «مونالیزا»

یک دانشمند به کمک دوربین‌های پیشرفته یک طراحی مخفی در لایه‌های زیرین نقاشی «مونالیزا» کشف …