ایرانگرد نیوز

سیدرحمت‌الله رئوف، دبیر و مجری آئین‌نامه حفاظت از میراث‌فرهنگی کشور شد

با حکمی از سوی رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیدرحمت‌الله رئوف به عنوان دبیر و مجری آئین‌نامه حفاظت از میراث فرهنگی کشور منصوب شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، در حکم دکتر محمدعلی نجفی به سیدرحمت‌الله رئوف آمده است:
” نظر به دانش، تعهد، توانمندی و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان دبیر و مجری آئین نامه حفاظت از میراث فرهنگی کشور مصوب جلسه مورخ 28/3/81 شورای امنیت کشور منصوب می‌شوید.

با توجه به تطابق وظایف کمیته حفاظت از میراث فرهنگی کشور و کمیته مشورت ملی موضوع کنوانسیون 1954 لاهه، وظایف مربوط به دبیرخانه کمیته مذکور نیز به جنابعالی واگذار می‌شود.

مقتضی است با همکاری حوزه‌های ستادی و صفی ذیربط نسبت به اجرای مفاد آئین نامه فوق اقدام و پیشرفت امر را در هر مرحله به اینجانب گزارش کنید.

امید است در خدمت به فرهنگ و هنر کشور غزیزمان ایران و نظام جمهوری اسلامی ایران و با رعایت قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید موفق و موید باشید.”

گفتنی است، سیدرحمت الله رئوف با حفظ سمت مشاور رئیس سازمان و مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات، به این سمت منصوب شده است.

خروج از نسخه موبایل