ایرانگرد نیوز

ورزشکاران نام‌آور سه دهه‌ اخیر به “روزی روزگاری” می‌آیند


ابراهیم داروغه‌زاده، قائم مقام پیشین شبکه بازار که به تازگی با کناره‌گیری از این سمت به تولید برنامه در شبکه ورزش روی آورده است درباره کارهای تازه خود به خبرنگار مهر گفت: قرار است پس از ماه مبارک رمضان یک ویژه‌برنامه ورزشی را برای شبکه ورزش در 50 قسمت تولید کنیم که در هر قسمت به زندگی یکی از قهرمانان و افتخارآفرینان ورزشی دهه‌های قبل پرداخته می‌شود.


وی افزود: ما از این افراد دعوت می‌کنیم با حضور در برنامه از خاطرات تلخ و شیرین آن دوران حرف بزنند تا از این طریق به آسیب‌شناسی ساختار ورزش دیروز و مقایسه آن با وضعیت کنونی بپردازیم.


داروغه‌زاده یادآور شد: قهرمان‌های ملی ایران در رشته‌های مختلف در اواخر دهه 50، دهه 60 و اوایل دهه 70 مثل تیم فوتبالی که به جام جهانی رفتند مدنظر ما قرار دارد. ورزشکارانی چون غفور جهانی، حسن روشن، حسین فرجی، علی پروین و…


وی ادامه داد: همچنین در عرصه کشتی نیز سراغ چهره‌هایی چون علیرضا سلیمانی، رضا سوخته‌سرایی، برادران محبی، ابراهیم جوادی، منصور برزگر و برادران خادم می‌رویم. این افراد در حالی توانستند در عرصه‌های بین المللی موفق ظاهر شوند که هنوز ورزش در ایران حرفه‌ای نشده و به صورت آماتور بوده است.


قائم‌مقام پیشین شبکه بازار درباره علت کناره‌گیری خود از این سمت توضیح داد: در بحث تولیدات شبکه بازار توقف ایجاد شد و اکنون این شبکه دیگر تولیدی ندارد، بنابراین من هم آنجا کاری نداشتم. قرار است روند شبکه بازار تغییر کرده و بیشتر به بحث آگهی و موضوعات این چنینی بپردازد که با علایق من سازگار نیست.


“روزی روزگاری” با اجرای شهرام شکیبا، به کارگردانی فواد صفاریان پور و تهیه کنندگی ابراهیم داروغه زاده، قرار است با اتمام ماه مبارک رمضان چهارشنبه شب‌ها از ساعت 23 به صورت زنده از شبکه ورزش سیما پخش شود.


 


 


 


 

خروج از نسخه موبایل