ایرانگرد نیوز

پردیس افکاری به “تبسم گرگ” پیوست


ابراهیم اصغری تهیه‌کننده سینما در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب که تا امروز 50 درصد از فیلمبرداری این فیلم به پایان رسیده است، گفت: پردیس افکاری جدیدترین بازیگری است که برای بازی در فیلم “تبسم گرگ” به کارگردانی جواد علیزاده جلوی دوربین می رود.


وی توضیح داد: با توجه به اینکه داستان این فیلم سینمایی فضایی روستایی دارد، اکثر سکانس های آن در منطقه کلات گرفته شده است و تا امروز تمام بازیگران به غیر از پردیس افکاری جلوی دوربین رفته اند که وی نیز هفته آینده ضبط بخش‌های مربوط به خود را آغاز می‌کند.


اصغری با بیان این مطلب که “تبسم گرگ” یک نام موقت است که به احتمال زیاد تغییر خواهد کرد، ادامه داد: پروژه سینمایی “تبسم گرگ” تقابل انسان با طبیعت است و زندگی یک شکارچی را روایت می کند که بر اثر مشکلات مالی دست به شکار غیر مجاز می زند و مشکلات جدیدی برایش اتفاق می افتد.


اصغری گفت: لیلا برخورداری، رضا نامدار، امیر محاسباتی، محمد دل گشا و تارخ دیانتیان به عنوان نقش اصلی در “تبسم گرگ” بازی می‌کنند.


از دیگر عوامل این فیلم سینمایی می توان به حامد فرشته حکمت مدیر فیلمبرداری، رضا تهرانی صدابردارف محمدرضا قومی طراح گریم اشاره کرد. همچنین جواد علیزاده چند سریال و فیلم تلویزیونی برای صدا و سیمای خراسان رضوی ساخته است. احمد کاوری نیز در پروژه “تبسم گرگ” به عنوان مشاور حضور دارد.

خروج از نسخه موبایل