اندبیل زیباترین تفرجگاه طبیعی جنوب اردبیل است


به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، اکبر نیکزاد در بازدید از منطقه گردشگری تفرجگاه اندبیل خلخال اظهار داشت: این منطقه با چشم‌انداز بکر و طبیعی در جنوب استان بی‌نظیرترین منطقه برای سرمایه‌گذاری است.

استاندار اردبیل که در جریان بررسی موضوع واگذاری زمین و ایجاد دهکده سلامت و تله‌کابین اندبیل از این مجموعه بازدید می‌کرد، خاطرنشان کرد: این مجموعه بی‌نظیر با مدیریت صحیح و حضور و علاقمندی سرمایه‌گذار بخش خصوصی به زیباترین مجموعه گردشگری استان تبدیل خواهد شد.

نیکزاد در خصوص اینکه ما باید به سرمایه‌گذار اطمینان کافی از سرمایه‌گذاری دهیم، گفت: سئوال سرمایه‌گذار از مجموعه مسئولان و دستگاه‌های اجرایی این است که ارائه خدمات از جمله برق، آب، مخابرات و گاز و زیرساخت‌ها در این تفرجگاه چگونه خواهد بود.
این مسئول افزود: با هماهنگی معاونت برنامه‌ریزی استانداری اردبیل در اسرع وقت جلسه‌ای با حضور سرمایه‌گذار بخش خصوصی این تفرجگاه و مسئولان ذیربط دستگاه‌های خدمات‌رسان از جمله شرکت گاز، آب و فاضلاب و مخابرات و شرکت برق استان در استانداری تشکیل و تصمیم‌گیری نهایی خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، بیش از 10هکتار زمین برای سرمایه‌گذاری و ایجاد دهکده سلامت و تله‌کابین خلخال در تفرجگاه اندبیل به سرمایه‌گذار بخش خصوصی تحویل داده شده که از در آینده نزدیک کار سرمایه‌گذاری آغاز خواهد شد.

همچنین بیش از 20 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در این منطقه انجام خواهد شد که ایجاد تله‌کابین، بیمارستان و دهکده سلامت از جمله برنامه‌ها برای توسعه این منطقه گردشگری در قلب جنگل‌های اندبیل خلخال است.
:: دانلود فایل ضمیمه ()Check Also

محیط‌زیست عامل وحدت و همگرایی در کشور است

رئیس سامان حفاظت محیط‌زیست گفت: پروژۀ تکثیر در اسارت یوز آسیایی نشان داد چطور مسالۀ …