با حکم دکتر نجفی ابوالفضل عبیدی مدیر کل میراث فرهنگی استان البرز شد

 ابوالفضل عبیدی مدیر کل میراث فرهنگی استان البرز شد

معاون رئیس جمهورورئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حکمی ابوالفضل عبیدی را به عنوان مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز منصوب کرد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، درحکم دکترمحمد علی نجفی آمده است: جناب آقای ابوالضل عبیدی با سلام، نظر به تعهد، تجربه و شایستگی جنابعالی، به موجب این حکم، به عنوان مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان البرز منصوب می شوید.
توجه کامل به اهمیت حفظ و نگهداری از میراث ارزشمند فرهنگی-تاریخی، رشد و توسعه صنایع دستی و گردشگری و بهره گیری از توان تخصصی صاحب نظران، اندیشمندان، کارشناسان خبره، منابع انسانی موجود و تعامل جدی با مدیریت عالی استان و مسئولان استانی، هماهنگی با حوزه های کاری در سازمان مرکزی، توجه به مسائل انسانی، ایجاد فضای صمیمی و دوستانه با فراهم کردن زمینه های پیشرفت شغلی کارکنان از مهمترین وظایف مدیریتی است که انتظار می رود در راستای تحقق اهداف متعالی سازمان گام های موثری بردارید.
توفیق شما را در خدمت به فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران و نظام جمهوری اسلامی با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق خواستارم.

گفتنی است ابوالفضل عبیدی دارای مدرک فوق لیسانس مرمت است و پیش از این در استان اصفهان و استان البرز به عنوان معاون میراث فرهنگی فعالیت داشته است.

Check Also

برگزاری رالی تور گردشگری تهران- شمال

کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی با همکاری انجمن موتورسواری و اتومبیل‌رانی ورزش کارگری، رالی تور تفریحی، …