دوست هری پاتر برای اولین‌بار بازیگر تئاتر می‌شود


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رپ، در این نمایش بن ویشاو و برندان کویل بازیگر مجموعه “داون تاون ابی” این بازیگر جوان را همراهی می‌کنند.


روپرت گرینت که با بازی در مجموعه “هری پاتر” تصویری از یک پسر دوست‌داشتنی از خود به جای گذاشت، اکنون برای اولین‌بار روی صحنه تئاتر به هنرنمایی می پردازد. او در این نمایش در نقش یک گانگستر معتاد بازی می‌کند.


بن ویشاو که در مجموعه تلویزیونی “ساعت” و فیلم “ستاره درخشان” جین کمپیون ظاهر شده بود و برندان کویل که با نقش آقای بیتس در “داون تاون ابی” ظاهر شد، از دیگر بازیگران این نمایش هستند.


“طلسم” اولین بار در سال 1995 به صحنه رفت و با تحسین روبه‌رو شد. این نمایش به سبک کمدی سیاه ماجرایی را که در سال 1958 در سوهو رخ داده است، روایت می کند. مبارزه برای کنترل یک کلوپ شبانه محور داستان این نمایش است.


از زمانی که روپرت گرینت در نقش رون ویزلی در مجموعه “هری پاتر” بازی کرد، در چند فیلم دیگر ظاهر شده که “مرگ ضروری چارلی کانتریمن” ساخته فردریک باند از جمله آنها بود. او در این فیلم هم در نقش مسافری معتاد در بخارست ایفای نقش کرده است.


این بازیگر 25 ساله که 11 سال در نقش رون دوست هری پاتر ظاهر شد، برای سال 2013 در دو فیلم دیگر “سی.بی.جی.بی” و “پت پستچی” نیز بازی کرده است.


“طلسم” در تئاتر هارولد پینتر لندن در تاریخ 26 اکتبر به نمایش در می‌آید و کارگردانی آن برعهده یان ریکسون است.

Check Also

معرفی نقاشان زن نامدار به بهانه روز جهانی طراحی و نقاشی

 ۱۶ می برابر با ۲۶ اردیبهشت ماه، روز جهانی طراحی و نقاشی اعلام شده است. …