آغاز پخش چهار سریال جدید با پایان رمضان/ از نوشدارو تا داوران


به گزارش خبرگزاری مهر، مجموعه نمایشی “نوشدارو” به کارگردانی جواد اردکانی و تهیه کنندگی علی لدنی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 22:15 از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.داستان این مجموعه با نقش آفرینی هدایت هاشمی، علی صالحی، رز رضوی، شیوا خسرومهر، محمود عزیزی و اصغر همت از این قرار است که پنج نفر از جهادگران در یکی از عملیات رزمندگان اسلام شبانه مشغول احداث خاکریز هستند. آنها در سوله نشسته‌اند و هرکدام که شهید و یا مجروح می‌شوند، دیگری بیرون می‌رود و ادامه می‌دهد. در این مجموعه وضعیت هر یک از آنان که در زمان حال که در موقعیت‌های گوناگون مشغول خدمت هستند، بررسی می‌شود.


مجموعه تلویزیونی “داوران” محصول مرکز سیما فیلم، بعد از ماه مبارک رمضان از شنبه تا چهارشنبه ساعت 21:30 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.


داستان این مجموعه اپیزودیک درباره خانواده‌ای متشکل از داوران و وکلای حقوقی است که در هر قسمت، درگیر پرونده‌ای خاص می‌شوند و اعضای این خانواده چهار نفری، بازیگران ثابت این مجموعه هستند.مسعود رایگان، پریوش نظریه و ایوب آقاخانی از جمله بازیگران اصلی این مجموعه هستند.


کارگردانی چهار قصه از‌ این مجموعه اپیزودیک را با عناوین “آخرین دیدار”‌، “پانسمان روح”‌، “دورترها” و “عکس یادگاری” را احمد امینی بر عهده داشته است. همچنین کارگردای ” روز مبادا” و “مخفیانه” نیز بر عهده بیژن میرباقری بوده است.


سعید شاهسواری “داوران” را در گروه علمی و فرهنگی مرکز سیما فیلم تهیه کرده است.


مجموعه تلویزیونی “ستاره حیات” با نقش آفرینی حسین محجوب، بهزاد فراهانی، فرخ نعمتی، ثریا قاسمی و نیما رئیسی از شنبه تا چهارشنبه ساعت 21:15 از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.


داستان این مجموعه به کارگردانی جواد ارشاد و تهیه کنندگی فریبا توکلی از این قرار است که افرادی که در یک پایگاه اورژانس مشغول فعالیت و خدمت رسانی به مردم هستند، در هر قسمت یک یا دو ماموریت اورژانسی را انجام می‌دهند در عین اینکه به زندگی شخصی و خانوادگی آنها نیز در طول قصه پرداخته می‌شود.


پخش “ستاره حیات” از یکشنبه 20 مرداد ماه آغاز می‌شود.مجموعه نمایشی “اولین انتخاب” به کارگردانی مهدی صباغ زاده نیز از 26 مرداد روزهای شنبه، دوشنبه، چهارشنبه و جمعه ساعت 23 از شبکه تهران پخش خواهد شد.


اکبر عبدی ، مجید مظفری ، شهره لرستانی ، لاله اسکندری، افشین هاشمی، سارا خوئینی‌ها ، مریم امیرجلالی ، زهیر یاری، رامتین خداپناهی، سحر آربین، معصومه بافنده، مصطفی طاری، کاظم افرندنیا، محمدعلی جناب، گیتی معینی، مجتبی طهماسبی، سعید پیردوست و اکبر معززی در این مجموعه ایفای نقش کرده‌اند.


“اولین انتخاب” حکایت پسري به نام مسعود است که به عنوان خواستگار به خانه خانواده پزشكی مي‌رود. اين خواستگاري ساده بر اثر اتفاقاتي به حادثه‌اي بزرگ تبديل مي‌شود.

Check Also

معرفی نقاشان زن نامدار به بهانه روز جهانی طراحی و نقاشی

 ۱۶ می برابر با ۲۶ اردیبهشت ماه، روز جهانی طراحی و نقاشی اعلام شده است. …