تمدید اجرای نمایش “پسران آفتاب” تا 25 مرداد


به گزارش خبرگزاری مهر، اجرای این اثر نمایشی که از روز یکشنبه 16 تیر آغاز شده است تا روز جمعه 25 مرداد از ساعت 21 در سالن اصلی تئاتر شهر ادامه خواهد یافت.


نمایشنامه “پسران آفتاب” متنی از نیل سایمون، نویسنده مشهور آمریکایی است که توسط آهو خردمند ترجمه شده است. این اثر داستان دو بازیگر بازنشسسته کمدی را در برمی‌گیرد که پس از سال ها جدایی و قهر به بهانه حضور در یک نمایش تلویزیونی مقابل هم به ایفای نقش می پردازند.


سیامک صفری، فرزین صابونی، جواد عزتی، بهراه رهنما، جواد پولادی، صبا گرگین پور گروه بازیگران این اثر نمایشی را تشکیل می دهند. آتوسا قلمفرسایی طراحی صحنه و لباس، منوچهر شجاع طراحی صحنه، ماریا حاجیها طراحی گریم و محمد رضا جدیدی انتخاب موسیقی و ساخت افکت را برعهده داشته اند.


نورالدین حیدری ماهر نیز به عنوان دستیار کارگردان، برنامه‌ریز و مدیر تولید با پروژه همکاری می‌کند. برخی دیگر از عوامل و دست اندرکاران این اثر نمایشی عبارتند از: محمد گودرزیانی منشی صحنه، جواد پولادی، یوسف رستمی و نیما صفری مدیرصحنه، امیر اسمی طراح پوستر و بروشور، شاهین رحمانعلی طراح نور، آوا کیایی عکاس، ایلیا شمس و عسل عباسیان تبلیغات و امور رسانه ای و رکسانا قهقرایی روابط عمومی کار را بر عهده دارند.

 

Check Also

معرفی نقاشان زن نامدار به بهانه روز جهانی طراحی و نقاشی

 ۱۶ می برابر با ۲۶ اردیبهشت ماه، روز جهانی طراحی و نقاشی اعلام شده است. …