مراسم معارفه مدیرعامل جدید کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برگزار شد

مراسم معارفه مدیرعامل جدید کانون جهانگردی و اتومبیلرانی برگزار شد

ابوالقاسم ایرجی کجوری پس از مراسم تودیع و معارفه، به طور رسمی فعالیت خود را به عنوان مدیر عامل کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران، در این مراسم که با حضور رییس و اعضای هیات مدیره و جمعی از مدیران کانون برگزار شد، ایرجی با تقدیر و تشکر از فعالیت‌های انجام شده در دوره مدیریت حمیدرضا صفی خانی، از کانون جهانگردی و اتومبیلرانی به عنوان سازمانی با قدمت طولانی و نهادی معتبر در عرصه های داخلی و بین المللی یاد کرد و گفت: بیش از یک دهه است که به واسطه عضویت در مجمع کانون در سالهای گذشته، با این نهاد آشنا هستم و دورادور در جریان فعالیت‌ها و برنامه‌های این موسسه بین‌المللی قرار دارم.

مدیر عامل کانون همچنین با تاکید بر لزوم اجرای شایسته سالاری اضافه کرد: از آنجاییکه کانون یک نهاد بین‌المللی بوده و جایگاه ویژه‌ای در زمینه اتومبیلرانی و گردشگری دارد لازم است برنامه‌های خاصی برای پیشبرد هرچه بهتر اهداف آن تعریف شود.

لازم به ذکر است، حمیدرضا صفی خانی از چند روز قبل صندلی ریاست کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران را به ابوالقاسم ایرجی واگذار کرد.

Check Also

برگزاری رالی تور گردشگری تهران- شمال

کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی با همکاری انجمن موتورسواری و اتومبیل‌رانی ورزش کارگری، رالی تور تفریحی، …