حضور نجفی در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی گردشگری فیتور

حضور نجفی در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی گردشگری فیتور

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی از سفر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به اسپانیا برای حضور در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی گردشگری فیتور خبر داد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری امین عارف نیا خاطرنشان کرد: در نمایشگاه گردشگری فیتور که از ۲۲ تا ۲۶ ژانویه برابر با ۲ تا ۶ بهمن‌ در مادرید اسپانیا برگزار می‌شود فعالان بخش خصوصی و دولتی کشورمان در حوزه گردشگری شرکت خواهند کرد.

عارف نیا با بیان اینکه مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری در این سفر رئیس سازمان میراث فرهنگی را همراهی خواهند کرد حضور ایران در در سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی گردشگری فیتور، فرصت مناسبی برای همکاری های مشترک با فعالان گردشگری در سراسر دنیا دانست.

به گفته وی نجفی در جریان این سفر با دبیر کل سازمان جهانی گردشگری (UNWTO)، وزیر صنعت، انرژی و گردشگری اسپانیا، مدیر موسسه میراث ملی اسپانیا و برخی وزرای گردشگری کشورهای جهان دیدار و گفت وگو خواهد داشت.

خاطرنشان می شود، فیتور یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های گردشگری در بازار آمریکای لاتین است که هر سال محل رخدادهای مهمی به‌شمار می‌آید. امسال نیز جایزه‌ سازمان جهانی جهانگردی به «فعالان و نوآوران صنعت گردشگری» در نخستین روز برپایی این نمایشگاه داده خواهد شد.

Check Also

برگزاری رالی تور گردشگری تهران- شمال

کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی با همکاری انجمن موتورسواری و اتومبیل‌رانی ورزش کارگری، رالی تور تفریحی، …