عزت‌الله انتظامی: امکان ندارد برگردم

به گزارش ایرانگرد نیوز آقای بازیگر سینمای ایران اظهار کرد: طی این مدت هم بسیار اذیت شدم و قصد بازگشت به خانه هنرمندان و خانه تئاتر را ندارم.

 

وی افزود: زمانی بهروز غریب‌پور که مدیرعامل خانه هنرمندان بود، من را به اعتبار خودم به خانه هنرمندان دعوت کرد و عقیده داشت حضور من اعتباری برای خانه هنرمندان است و من نماینده‌ای از سینما و تئاتر نبودم، به اندازه کافی از محبت مدیرعامل کنونی خانه هنرمندان سپاسگزارم اما متاسفم که نفهمیدند که از کجا آمده‌ام.

 

به گزارش ایرانگرد نیوز،در حالیکه به تازگی عزت‌الله انتظامی از شورای عالی خانه هنرمندان و خانه‌ی تئاتر استعفاء داد، امروز 2 بهمن ماه خبری از خانه هنرمندان منتشر شد که اعضای جدید شورای عالی خانه هنرمندان معرفی شدند که در آن نام عزت‌الله انتظامی به عنوان نماینده «خانه تئاتر» آمده است.

 

و همچنین هیات مدیره و مدیر عامل خانه تئاتر درباره معرفی عزت‌الله انتظامی به عنوان نماینده خانه تئاتر در شورای عالی خانه هنرمندان امروز 2 بهمن ماه اطلایه کوتاهی را منتشر کرد.

 

در متن این اطلاعیه آمده است: «خانه تئاتر به روشنی و افتخار اعلام می‌دارد که استاد عزت الله انتظامی هماره رئیس خانه تئاتر هستند و مافارغ از تمامی رویدادهای امروز جامعه هنری به این می‌بالیم که ایشان جاودانه هستند و خانه تئاتر محکم و پابرجاست.»

 

Check Also

معرفی نقاشان زن نامدار به بهانه روز جهانی طراحی و نقاشی

 ۱۶ می برابر با ۲۶ اردیبهشت ماه، روز جهانی طراحی و نقاشی اعلام شده است. …