ده‌نمکی به دنبال بازیگران “معراجی‌ها”/ آغاز ساخت سریال از اوایل شهریور


محمود رضوی تهیه‌کننده سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب که سریال تلویزیونی “معراجی‌ها” دهه اول شهریور ماه جلوی دوربین می‌رود، گفت: در حال حاضر پیش‌تولید این سریال تلویزیونی آغاز شده و مسعود ده‌نمکی در حال انتخاب بازیگران مورد نظر خود برای این سریال است.


وی درباره امکان استفاده از بازیگران همیشگی کارهای ده‌نمکی در این مجموعه بیان کرد: برای این سریال به دنبال بازیگران جدید هستیم و تا آنجا که اطلاع دارم قرار نیست از بازیگران همیشگی در این سریال استفاده شود.


تهیه‌کننده فیلم “دهلیز”‌ با اشاره به اینکه تا امروز تنها عوامل پشت‌صحنه فیلم مشخص شده‌اند، توضیح داد: فرشاد گل‌سفیدی به عنوان تصویربردار، مرتضی اصلان‌زاده به عنوان صدابردار، نورالدین گودرزی دستیار اول کارگردان و … از جمله افرادی هستند که در این سریال با ما همکاری خواهند کرد.


رضوی در پایان گفت: تصویربرداری این سریال تلویزیونی که به سفارش شبکه اول سیما ساخته خواهد شد، 6 ماه طول خواهد کشید و قرار است از اول اسفند ماه سال 92 هر شب از شبکه اول سیما پخش شود.


معراجی‌ها” در ابتدا با نام “راهیان زور” قرار بود جلوی دوربین برود که بعد از مدتی نام این سریال تغییر کرد. این سریال مضمون اجتماعی دارد که در آن رگه هایی از طنز نیز در آن وجود دارد. “معراجی‌ها” داستان چند جوان دانشجو را روایت می کند که به قصد رفتن به یک سفر تفریحی به شمال از کاروان راهیان نور و بازدید از مناطق جنگی سر در می آورند.


مسعود ده نمکی پیش از این و در اکران نوروزی سال 92، فیلم سینمایی “رسوایی” را با بازی اکبر عبدی، محمدرضا شریفی‌نیا، النار شاکردوست و کامران تفتی را به نمایش گذاشت. این فیلم سینمایی توانست رکورد قابل توجهی در فروش گیشه به دست آورد.


آخرین سریالی که مسعود ده نمکی برای تلویزیون ساخته است، “دارا و ندار” است که در نوروز 89 از شبکه یک سیما پخش شد. در این سریال بازیگرانی چون فتحعلی اویسی، رضا رویگری، علیرضا خمسه، شهره لرستانی، مرجانه گلچین، نگار فروزنده، سام درخشانی، رضا توکلی، بهنوش بختیاری، نفیسه روشن، سحر ولدبیگی، مریم کاویانی، مریم سلطانی، سید جواد هاشمی، یوسف صیادی، رضا بنفشه خواه و … حضور داشتند.

Check Also

معرفی نقاشان زن نامدار به بهانه روز جهانی طراحی و نقاشی

 ۱۶ می برابر با ۲۶ اردیبهشت ماه، روز جهانی طراحی و نقاشی اعلام شده است. …