اصفهان بار دیگر میزبان جشنواره فیلم کودک شد


به گزارش ایرانگرد نیوز، جعفر گودرزی مدیر اجرایی و مدیر روابط عمومی با اشاره به انتخاب قطعی اصفهان به عنوان میزبان جشنواره اعلام کرد: در سفر سیداحمد میرعلائی دبیر جشنواره به اصفهان رایزنی‌های لازم صورت گرفت و با توجه به نظر مساعد آقای سقائیان‌نژاد شهردار اصفهان در نهایت با انجام مذاکرات مفصل و دستیابی به توافقات لازم مقرر شد این جشنواره با حمایت جدی تر شهرداری اصفهان در این شهر برگزار شود.


وی افزود: تاثیر مثبت جشنواره بر فضای شهر اصفهان و ابراز تمایل عموم هنرمندان به باقی ماندن جشنواره در این شهر از جمله دلایل موثر در این تصمیم بود. در جلسه ای که به منظور تبادل نظر و تصمیم گیری بین دبیر جشنواره و شهردار اصفهان برگزار شد، با بررسی مسایل مختلف اصفهان میزبان جشنواره بیست و هفتم شد. این نشست با حضور آقای شهیدی دبیر اجرایی جشنواره در اصفهان برگزار شد.


گودرزی ادامه داد: شهردار و مدیران اصفهان در سالهای اخیر حمایت همه جانبه ای از این جشنواره داشته اند که امیدواریم امسال نیز با توجه به شرایط اقتصادی دشواری که بر جشنواره حاکم است با حمایت مضاعف این عزیزان بتوانیم جشن بزرگ کودکان ایرانی را باشکوه و شایسته برگزار کنیم، به ویژه آن که جشنواره امسال مزین به نام نامی حضرت محمد (ص) پدر آسمانی تمام کودکان دنیاست.


بیست‌ و هفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با گرامیداشت نام پیامبر اکرم (ص) پدر آسمانی کودکان دنیا، از پانزدهم تا نوزدهم مهرماه در اصفهان برگزار خواهد شد.

Check Also

معرفی نقاشان زن نامدار به بهانه روز جهانی طراحی و نقاشی

 ۱۶ می برابر با ۲۶ اردیبهشت ماه، روز جهانی طراحی و نقاشی اعلام شده است. …