مجتمع گردشگری، فرهنگی و تفریحی الماس در اراک کلنگ‌زنی شد

مجتمع گردشگری، فرهنگی و تفریحی الماس در اراک کلنگ‌زنی شد

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی وگردشگری استان مرکزی گفت: در هشتمین روز از ایام دهه مبارک فجر مجتمع گردشگری ، فرهنگي و تفریحی الماس با حضور استاندار استان مرکزی ، مدیران کل ، اعضای شورای اسلامی شهر ، مدیران وکارکنان شرکت صنایع آذرآب در منطقه کوی شهرصنعتی اراک کلنگ زنی شد.
به گزارش روابط عمومی این اداره کل، «سید محسن رحمتی» بیان کرد: صنایع آذرآب اراک که مجری وسرمایه گذار اصلی این پروژ ه است در نظر دارد ، سفره خانه سنتی، کارواش، پارکینگ، استخر، رستوران، پارک آبی، کافی‌شاپ،استادیوم سالن ورزشی، فضاهای سبز متنوع ، نمایشگاه گل و گیاه و هتل در مجموع با زیربنای 84 هزار و 303 متر مربع ظرف سه سال به بهره‌برداری برساند.
به گفته وی در این مجتمع فعالیت‌های ورزشی در رشته‌های شنا، ایروبیک، بولینگ، بدنسازی، فوتبال و دو و میدانی نیز باتوجه به مجوزصادره از سوی اداره کل ورزش و جوانان، انجام خواهد شد.
رحمتی خاطر نشان کرد : پارک آبی این مجموعه تفریحی از مدرن‌ترین و مجهزترین امکانات روز برخوردار است که تجهیزات آن توسط شرکت polin ترکیه سازنده 1500 پارک آبی در دنیا و یکی از معتبرترین سازندگان این اماکن تأمین می‌شود. این پارک آبی در پنج طبقه طراحی گردیده، که نسبت به سایر پارک‌های آبی ساخته شده در ایران برتر که حتی با پارک‌های آبی منطقه قادر به رقابت می‌باشد.
سرپرست میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی یاد آور شد : در ضلع غربی این دهکده مجموعه ای 16 طبقه بعنوان هتل پنج ستاره مورد استفاده قرار خواهد گرفت که خود شامل سوئیت‌های اقامتی با آخرین متدهای روز می‌باشد .سالن های اجتماعات متعدد ، تالارهای زیبا و فرح بخش و کافی‌شاپ‌های مدرن با فضای جذاب و دلنواز، آمفی تئاتر چند منظوره ایجادخواهد شد.

Check Also

برگزاری رالی تور گردشگری تهران- شمال

کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی با همکاری انجمن موتورسواری و اتومبیل‌رانی ورزش کارگری، رالی تور تفریحی، …