تاکید سلطانی فر برحمایت از سرمایه گذاران صنعت گردشگری

تاکید سلطانی فر برحمایت از سرمایه گذاران صنعت گردشگری

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در جریان بازدید از مراحل ساخت هتل اسپیناس بهرود حمایت از سرمایه گذاران صنعت گردشگری را از اولویت های اصلی این سازمان برشمرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، در این بازدید که عصر پنج شنبه 17 بهمن ماه انجام شد مسعود سلطانی فر با بیان اینکه رونق صنعت گردشگری از مهمترین تاکیدات رئیس جمهور محترم است، گفت: توجه به صنعت گردشگری نقش بسزایی در ایجاد تعاملات فرهنگی بین ملتها و اشتغالزایی و درآمدزایی جامعه دارد و  می تواند در رفع بسیاری از مشکلات اجتماعی و اقتصادی تاثیر گذار باشد.

رئیس سازمان میراث فرهنگی با تاکید بر مزیت های هتل اسپیناس بهرود نسبت به سایر پروژه های در دست احداث خاطرنشان کرد: در ساخت این پروژه از بالاترین استانداردهای روز دنیا استفاده می شود.

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به سرمایه گذار و مالک این پروژه پیشنهاد داد با توجه به اجرای موفق چند پروژه اقامتی مانند هتل های اسپیناس آستارا و تهران، در شهرهای دیگر مانند اصفهان، رشت، اهواز، کرمانشاه و سایر مراکز استانها نیز نسبت به ساخت هتل اقدام کند.

علی اصغر امیری سرمایه گذار هتل اسپیناس بهرود نیز در جریان بازدید رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از این پروژه از پیشرفت 80 درصدی آن طی دو سال و نیم گذشته خبر داد و اظهار امیداوری کرد تا پایان نیمه اول سال 93 به بهره برداری برسد.

شایان ذکر است این هتل در 26 طبقه و در یکی از بهترین نقاط تهران با زیربنای 70 هزار متر مربع و قابلیت پذیرایی از 700 هزار گردشگر در سال در حال ساخت است.

در این بازدید مرتضی رحمانی موحد معاون گردشگری، سعید شیرکوند معاون سرمایه گذاری، علیرضا تابش مدیر کل حوزه ریاست، امین عارف نیا رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی و رجبعلی خسروآبادی مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان تهران، معاون رئیس جمهور را همراهی می کردند.

Check Also

برگزاری رالی تور گردشگری تهران- شمال

کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی با همکاری انجمن موتورسواری و اتومبیل‌رانی ورزش کارگری، رالی تور تفریحی، …