عوامل سریال “پرواز در ارتفاع صفر” به همدان می‌روند


محمد نشاط تهیه‌کننده این پروژه: ما این هفته برای بازدید لوکیشن‌های پادگان به همراه نماینده ارشاد و سامان سالور کارگردان اثر به همدان سفر می‌کنیم. قطعا پس از این سفر جلسه ای را با سیمافیلم برای آغاز کار خواهیم داشت و تلاش می کنیم به زودی کار را کلید بزنیم.


وی که تهیه‌کنندگی فیلم “رنج و سرمستی” به کارگردانی جهانگیر الماسی را هم برعهده دارد درباره این اثر توضیح داد: این فیلم در مرحله صداگذاری قرار دارد و به احتمال زیاد مجید انتظامی ساخت موسیقی را برعهده خواهد داشت.


طبق برنامه‌ریزی انجام شده قرار است مجموعه تلویزیونی “پرواز در ارتفاع صفر” که در ژانر دفاع مقدس ساخته می‌شود در هفته دفاع مقدس سال 93 از شبکه اول سیما پخش شود و از این مجموعه یک فیلم سینمایی نیز ساخته خواهد شد که در جشنواره فجر روی پرده می‌رود.


“پرواز در ارتفاع صفر” درباره یک خلبان دوران جنگ است که همسرش دچار ناراحتی قلبی است و او هر بار که به سفر می رود، همسرش دچار نگرانی و استرس است. این خلبان برای این موضوع دست به یک از خودگذشتگی می زند و…


سامان سالور پیش از این فیلم “سیزده 59” را با بازی پرویز پرستویی در ژانر دفاع مقدس ساخته است. وی همچنین کارگردانی آثاری چون “چند کیلو خرما برای مراسم تدفین” و “آمین خواهیم گفت” را در کارنامه کاری خود به ثبت رسانده است.


“پرواز در ارتفاع صفر” را محمد نشاط در گروه معارف، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس سیمافیلم تهیه می‌کند.


 


 

Check Also

معرفی نقاشان زن نامدار به بهانه روز جهانی طراحی و نقاشی

 ۱۶ می برابر با ۲۶ اردیبهشت ماه، روز جهانی طراحی و نقاشی اعلام شده است. …