پنج شنبه 24 بهمن هفتمین نمایشگاه بین المللی خدمات و تجهیزات صنعت گردشگری و هتل داری در نمایشگاه بین المللی تهران

هفتمین نمایشگاه بین المللی خدمات و تجهیزات صنعت گردشگری  و هتل داری در نمایشگاه بین المللی تهران

مدیر کل ارزیابی و توسعه گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: هفتمین نمایشگاه بین المللی خدمات و تجهیزات صنعت گردشگری و هتلداری ایران، روزهای 24 الی 27 بهمن ماه 1392، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، برگزار می شود.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری «سید محمد کاظم خلدی نسب» افزود: مراسم افتتاحیه این نمایشگاه ساعت ده و نیم صبح روز پنج شنبه 24 بهمن ماه جاری با حضور مدیران دولتی و فعالان بخش خصوصی برگزار خواهد شد.
وی گفت: در اين نمايشگاه كه در فضايي به مساحت 13 هزارو315 متر مربع برگزار خواهدشد 206 شركت ( 182 شرکت داخلي و 24 شرکت خارجي) حضورخواهند داشت.
وی افزود: اين نمايشگاه در سالن هاي شماره 7،6 و 8 نمايشگاه بين المللي تهران برگزار مي شود.
به گفته خلدی نسب غرفه کشورهای مالزی، ایتالیا، عراق، قبرس و رومانی در سالن شماره 7، چین در سالن شماره 6 و کشورهای آلمان، بلژیک و اسپانیا در سالن شماره 8 برگزار خواهد شد.
وی گفت: هلدینگ پارسیان، بانک گردشگری، شرکت سمگا، شرکت هم وتا، هتل قصرالماس، گروه آژانس های مارکوپولو، گروه تورهای نوبل و … مهمترین شرکت های داخلی هستند که در این نمایشگاه حضور خواهند یافت.
خلدی نسب یادآورشد: در این نمایشگاه غرفه های بخش گردشگری در سالن شماره 6 و غرفه های بخش تجهیزات هتلداری در سالن شماره 8 برپا می شود.
آشنایی و معرفی داشته ها، امکانات و ظرفیت های کشور در دو حوزه گردشگری و هتل داری، شناسایی مشکلات، موانع و نقاط ضعف موجود در این دو حوزه، ترغیب و تشویق افراد، شرکت ها و موسسات به ورود و فعالیت در این دو بخش، ایجاد زمینه های مناسب به منظور بهره گیری از ظرفیت های گردشگری و ایجاد اشتغال در کشور فراهم نمودن بسترهای لازم برای ورود گردشگر به کشور و یافتن راهکارهای لازم به منظور رفع موانع موجود از اهداف هفتمین نمایشگاه بین المللی خدمات و تجهیزات صنعت گردشگری و هتلداری ایران است.

Check Also

برگزاری رالی تور گردشگری تهران- شمال

کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی با همکاری انجمن موتورسواری و اتومبیل‌رانی ورزش کارگری، رالی تور تفریحی، …