ایرانگرد نیوز

۳۱ فیلم مستند در جشنواره هنرهای تجسمی فجر به نمایش در می‌آید+ جدول

به گزارش ایرانگرد نیوز،۳۱ فیلم در بخش های مسابقه، جنبی و ویژه فیلم های مستند ششمین جشنواره بین المللی هنرهای تجسمی فجر به نمایش در می آید که ۱۱ فيلم در بخش مسابقه، ۱۵ فيلم در بخش جنبي و پنج فيلم در بخش ويژه است.

 

فيلم هاي “بر بالاي بوم”  (محمود كريمي)، “بردشير” (مهوش شيخ الاسلامي)، “تنها يكي درخت ام” (مجيد عاشقي)، “چشم ها”(محمد رضا فرطوسي)، “دستگرد يزد شاپوران” (پژمان مظاهري پور)، “فصلي ديگر” (آزاده بي زار گيتي)، “مركب” (زين العابدين نصيري)، “ميان گذشته وحال” (هومن حسني)، “ميرزا” (مازيار مشتاق گوهري)، “هندسه كوچ” (مجتبي محمدي) و “هنر ابري سازي” (حامد نمازي ) براي بخش مسابقه فيلم هاي مسند هنرهاي تجسمي انتخاب شده است.

 

در بخش جنبي فيلم هاي مستند هنرهاي تجسمي جشنواره فجر “از رويا تا رويا” (ايمان رحيم پور)، “ايرج يزدان پناه” (مجيد فدايي)، “پرسه ميان مه ونور” (روشنك صدر)،”پنجره” (حسن دهقاندوست)،”حرف و ني” (حسن عطارها)،”روياي بهشت” (معصومه نورمحمدي)، “زورخانه” (محمد طالبي)، “سفرسنگ” (سيد هادي موسوي)، “علامت” ( فرزاد جعفري)، “غرايب الموجودات” (علي منصوري وسالار رفيعيان)، “غلامحسين نامي و گروه آزاد نقاشان و مجسمه سازان” (اميرحسين بهبهاني)، “قلم مو” (بهروز باقري)، “كلكسيونرهاي ايراني” (احمد ظريف رفتار)، “لاله جين” (ليلا وصله زن) و”هژبركرماني” (مجيد فدايي) نمايش داده مي شود.

 

“پسرك چشم آبي” (حسن لطفي)، “خوابگرد” (محمد رضا عيني)، “راز يك مجسمه”(فرشاد اكتسابي)، “ضريح عشق” (احمد رضا داوري) و”ميراث اردشير”(حسن نقاشي) پنج فيلمي هستند كه در بخش ويژه فيلم هاي مستند جشنواره تجسمي فجر به نمايش درمي آيد.

 

فيلم هاي مستند هنرهاي تجسمي ششمين جشنواره بين المللي هنرهاي تجسمي فجر ۲۶ تا ۳۰ بهمن در سينما تك موزه هنرهاي معاصر تهران نمايش داده مي شود.

 

زمان

 

بخش جنبی / ساعت: ۱۶:۱۵ – ۱۵

 

بخش ویژه / ۱۷:۳۰ ۱۶:۳۰

 

بخش مسابقه / ۱۹ ۱۷:۴۵

 

شنبه

 

۲۶/۱۱/۹۲

 

 

 

«کلکسیونرهای ایرانی» – (۳۰ دقیقه) / احمد ظریف رفتار  

 

«حرف و نی» – (۳۲ دقیقه) / حسن عطارها

 

«از رویا تا رویا» (۱۲ دقیقه) / ایمان رحیم­پور

 

 

 

«پسرک چشم آبی» – (۴۵ دقیقه) / حسن لطفی

 

 

 

 

«بر بالای بوم» – (۲۰ دقیقه) / محمود کریمی

 

«فصلی دیگر» – (۳۲ دقیقه) / آزاده بی­زار گیتی

 

«مرکب» – (۹ دقیقه) / زین العابدین نصیری

 

یکشنبه

 

۲۷/۱۱/۹۲

 

 

«قلم مو» (۲۴ دقیقه) / بهروز باقری

 

«غلامحسین نامی و گروه آزاد ­نقاشان و مجسمه­سازان» (۴۱ دقیقه)

 

امیرحسین بهبهانی

 

 

 

 

«میراث اردشیر» – (۲۰ دقیقه) / حسن نقاشی

 

«راز یک مجسمه»- (۳۰ دقیقه) / فرشاد اکتسابی

 

 

«میرزا» – (۶۶ دقیقه) / مازیار مشتاق گوهری

 

دوشنبه

 

۲۸/۱۱/۹۲

 

 

«علامت» (۵۲ دقیقه) / فرزاد جعفری

 

«زورخانه» (۸ دقیقه) / محمد طالبی

 

         «لاله جین» (۷ دقیقه) / لیلا وصله­زن

 

 

 

 

«خوابگرد» – (۲۵ دقیقه) / محمدرضا عینی

 

«ضریح عشق»- (۲۵ دقیقه) / احمدرضا داوری

 

 

«بردشیر» – (۴۲ دقیقه) / مهوش شیخ الاسلامی

 

«هندسه کوچ» – (۳۰ دقیقه) / مجتبی محمدی

 

سه شنبه

 

۲۹/۱۱/۹۲

 

 

 

«ایرج یزدان پناه» (۴۱ دقیقه) / مجید فدایی

 

«رویای بهشت» (۳۰ دقیقه) / معصومه نورمحمدی

 

بخش جنبی

 

 

«چشم­ها» – (۲۶ دقیقه) / محمدرضا فرطوسی

 

«میان گذشته و حال» – (۳۷ دقیقه) / هومن حسنی

 

«هنر ابری سازی» – ( ۶ دقیقه) / حامد نمازی

 

 

«پرسه میان مه و نور»- (۱۸ دقیقه)  / روشنک صدر

 

«پنجره» – (۱۲ دقیقه) / حسن دهقاندوست

 

«سفر سنگ» – (۲۹ دقیقه) / سید هادی موسوی

 

 

چهارشنبه

 

۳۰/۱۱/۹۲

 

 

 

 

«هژبر کرمانی» (۴۵ دقیقه) / مجید فدایی

 

«غرایب الموجودات» – (۱۸ دقیقه) / علی منصوری و سالار رفیعیان

 

 

 

 

 

 

«تنها یکی درخت­ام»  – (۲۷ دقیقه) / مجید عاشقی

 

«دستگرد یزد شاپوران» – (۳۵ دقیقه) / پژمان مظاهری­پور

 

 

 

خروج از نسخه موبایل