ایرانگرد نیوز

“نصف فیلم عروسی” جلوی دوربین رفت


به گزارش ایرانگرد نیوز، این فیلم کوتاه داستانی که 30 دقیقه است درباره یک ماشین عروسی است که تصادف می‌کند اما هیچ کس باور نمی کند که این تصادف ساختگی نیست حتی افسر راهنمایی و رانندگی…


در این فیلم سعید چنگیزیان، علیرضا استادی، هوتن شکیبا، لیندا کیانی، نوید محمدزاده، پدرام شریفی و بهنام شرفی در “نصف فیلم عروسی” بازی می‌کنند.


این فیلم برای حضور در جشنواره فیلم کوتاه تهران هم اکنون توسط فواد جاودان و پگاه یوسفی تدوین می شود. البته بهرام دهقانی نیز به عنوان مشاور تدوین با این گروه همکاری می کند. تمام سکانس های این فیلم در خیابان‌های تهران گرفته شده است.


عوامل تولید این کار کوتاه عبارتند از نویسنده و کارگردان:سعید روستایی، صدابردار: مهدی صالح کرمانی، طراح صحنه: مهیار جوادی‌ها و تهیه‌کننده سعید روستایی و انجمن سینمای جوان.


سعید روستایی پیش از این فیلم های کوتاه “مراسم” و “شنبه” را کارگردانی کرده است. وی برای فیلم “شنبه” جایزه بهترین فیلمنامه از جشنواره فیلم کوتاه تهران، بهترین فیلم داستانی از جشنواره فیلم کوتاه سوره و… همچنین برای فیلم “مراسم”نیز جایزه بهترین فیلم از جشن تصویر سال و… را دریافت کرده است.

خروج از نسخه موبایل