بزرگ‌نیا مدیرکل میراث‌فرهنگی مازندران شد

با حکم معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران منصوب شد.به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حکم مسعود سلطانی‌فر، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برای دلاور بزرگ‌نیا آمده است:

“نظر به تعهد، تجربه و شایستگی جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان مازندران منصوب می‌شوید.

توجه کامل به اهمیت حفظ و نگهداری از میراث ارزشمند فرهنگی-تاریخی، رشد و توسعه صنایع دستی و گردشگری و بهره گیری از توان تخصصی صاحب نظران، اندیشمندان، کارشناسان خبره، منابع انسانی موجود و تعامل جدی با مدیریت عالی استان و مسئولان استانی، هماهنگی با حوزه های کاری در سازمان مرکزی، توجه به مسائل انسانی، ایجاد فضای صمیم و دوستانه با فراهم کردن زمینه های پیشرفت شغلی کارکنان از مهمترین وظایف مدیریتی است که انتظار می رود در راستای تحقق اهداف متعالی سازمان گام های موثری بردارید.

توفیق شما را در خدمت به نظام جمهوری اسلامی و فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق خواستارم.”

دلاور بزرگ‌نیا، در دولت هشتم مدیریت بهزیستی و اداره کل ارشاد اسلامی استان مازندران را برعهده داشت. در سال 1383 به مدیریت اداره کل میراث‌‌فرهنگی استان مازندران منصوب و در سال 85 ریاست باغ موزه ملی کشور را به‌عهده گرفت. او پیش از آنکه ریاست اداره میراث‌فرهنگی استان مازندران را به‌عهده بگیرد با حکم محمدعلی نجفی ریاست وقت سازمان میراث‌فرهنگی مدیریت شرکت توسعه ایران‌گردی و جهانگردی را عهده‌دار بود.

Check Also

رونمایی از لوح ثبت جهانی برنامه ملی پاسداری هنر خوشنویسی در کاخ گلستان

مدیر مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان از برگزاری نمایشگاه خوشنویسی و تذهیب در سایه قلم …