تهرانگردی به یک برند در حوزه گردشگری داخلی تبدیل خواهد شد

در سومین جلسه مشترک برنامه ریزی و هماهنگی سفرهای نورزی که با حضور مدیر کل و معاونین میراث فرهنگی استان تهران و قائم مقام و مدیران سازمان رفاه و خدمات و مشارکت های شهرداری تهران برگزار شد مقرر شد تا با آغاز آخرین ماه سال 92 کلیات چگونگی برگزاری تورهای تهرانگردی، اسکان مسافرین و پایگاه های اطلاع رسانی سطح شهر به مسافرین نوروزی و همشهریان تهرانی به تصویب برسد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان تهران در حاشیه این مراسم رجبعلی خسروآبادی مدیر کل میراث فرهنگی استان تهران گفت: برنامه تهرانگردی بایستی به یک برند در حوزه گردشگری داخلی تبدیل شود و دفاتر مسافرتی افتخارشان همراه داشتن برند تهرانگردی باشد.

وی با اشاره به اینکه افرادی که در تورهای تهرانگردی ایام نوروز ثبت نام می کنند، کارت تهرانگردی دریافت می کنند گفت: 27 دفتر خدمات مسافرتی تا کنون آمادگی خود را برای اجرای تورهای تهرانگردی ایام نوروز به اداره توسعه امور گردشگری سازمان رفاه شهرداری تهران اعلام کرده اند.

خسروآبادی افزود: 42 ایستگاه برای ثبت نام از علاقه مندان به شرکت در این تورها در سطح شهر دایر میشود.

مدیرکل میراث فرهنگی تهران همچنین در خصوص خدمات تهران کارت گفت: بخشی از تعهدات این کارت مربوط به اداره کل میراث فرهنگی استکه این خدمات شامل تخفیف در خرید تورها ،استفاده از مراکز اقامتی و بازدید از اماکن تاریخی و موزه های تحت سرپرستی این اداره کل است.

وی ادامه داد: قسمت دوم خدمات تهران کارت را سازمان رفاه ،خدمات و مشارکت های شهرداری معین می کند که شامل استفاده از خطوط اتوبوس BRT، مترو، موزه دفاع مقدس..، است.

در ادامه این نشست سازمان رفاه شهرداری آمادگی خود را برای استفاده از بیلبردها و تلویزیون های شهری و پایانه های اتوبوسرانی اعلام کرد.

Check Also

برگزاری رالی تور گردشگری تهران- شمال

کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی با همکاری انجمن موتورسواری و اتومبیل‌رانی ورزش کارگری، رالی تور تفریحی، …