بازی قاضیانی در “با دیگران” ادامه دارد/ روزهای پایان فیلمبرداری


امیر سمواتی تهیه‌کننده فیلم “با دیگران” به خبرنگار مهر گفت: فیلمبرداری “با دیگران”به مراحل پایانی رسیده و تاکنون بازی حسین محجوب به پایان رسیده است و هنگامه قاضیانی نیز به زودی بعد از اتمام کار گروه را ترک می‌کند اما بازی بابک حمیدیان تا پایان هفته ادامه خواهد داشت.


وی افزود: هنوز مراحل فنی کار آغاز نشده است و با برنامه‌ریزی های انجام شده اولین نمایش “با دیگران” در جشنواره فیلم فجر امسال است.


این فیلم به نویسندگی و کارگردانی ناصر ضمیری و تهیه‌کنندگی امیر سمواتی 24 تیر ماه در مشهد جلوی دوربین رفت. از بازیگران فیلم می‌توان به هنگامه قاضیانی، بابک حمیدیان، حسن محجوب، لیلا زارع، حمیدرضا آذرنگ و جمعی از بازیگران شهر مشهد اشاره کرد.


“با دیگران” داستان زنی به نام آرزو است که به دلیل سقط جنین‌های مکرر امید خود را به داشتن فرزند از دست داده است و زندگی مشترک او با امیرحسین در شرایط بحرانی قرار دارد. طاهره دوست و همکار او با اقدامی فداکارانه مسیر تازه ای را در برابر این زوج جوان قرار می دهد. آزادی یعقوب شوهر سابق طاهره از زندان روابط زندگی امیرحسین، آرزو و طاهره را پیچیده می کند…


عوامل تولید این فیلم عبارتند از مدیر فیلمبرداری: روزبه رایگا، صدابردار: مهدی صالح کرمانی، طراح صحنه و لباس: فرحناز نادری، طراح گریم حسین اردستانی.


ناصر ضمیری که کارگردانی این فیلم بلند سینمایی را برعهده دارد بیشتر به عنوان فیملساز کوتاه شناخته شده است. او متولد شهر مشهد هست و حال قرارست “با دیگران” را هم در شهر خودش بسازد. فیلم‌های کوتاه وی تاکنون در چند جشنواره داخلی و خارجی رتبه آورده‌اند.

Check Also

معرفی نقاشان زن نامدار به بهانه روز جهانی طراحی و نقاشی

 ۱۶ می برابر با ۲۶ اردیبهشت ماه، روز جهانی طراحی و نقاشی اعلام شده است. …