سیلوستر استالونه رمبوی تلویزیونی نمی‌شود


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از امپریال، رمبو ممکن است به صفحه تلویزیون بازگردد ولی اگر این اتفاق بیفتد سیلوستر استالونه دوباره در نقش جان رمبو بازی نمی‌کند و باید منتظر دیدن بازیگر دیگری در این نقش باشیم.


استودیوی مستقل انترتینمنت وان اعلام کرد که قراردادی جدید برای ساخت سریالی تلویزیونی بر اساس “رمبو” امضا کرده است. این استودیو در خبری اعلام کرده بود که از استالونه درخواست کرده تا در سطحی خلاقانه در این پروژه همکاری داشته باشد و شاید در انتها بتواند دوباره در نقش اصلی رمبو ظاهر شود. با این حال نماینده استالونه می گوید چنین اتفاقی نخواهد افتاد.


نماینده استالونه گفت: در حالی که سریالی جدید بر اساس رمبو ساخته می شود شایعاتی مبنی بر ایفای نقش توسط سیلوستر استالونه در این سریال منتشر شده بود. با این حال بر خلاف تمام گزارش ها استالونه مطمئنا نقش رمبو را در این سریال بازی نخواهد کرد.


استالونه هنوز ممکن است به عنوان یک مشاور و یا در زمینه خلاقانه دیگری در سریال شرکت داشته باشد اما احتمالا در آن هیچ نوع نقش آفرینی نخواهد داشت. انترتینمنت وان و نو ایمج این سریال را تهیه می کنند و آن را به پخش کنندگان آمریکا و سراسر دنیا می فروشند.

Check Also

معرفی نقاشان زن نامدار به بهانه روز جهانی طراحی و نقاشی

 ۱۶ می برابر با ۲۶ اردیبهشت ماه، روز جهانی طراحی و نقاشی اعلام شده است. …