فروش بلیط کنسرت‌های غیرقانونی جزء کار ما نیست/ هیچ آژانسی حق تبلیغ خدمات مغایر با قوانین کشور را ندارد

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی کشور با اشاره به اینکه هیچ آژانسی حق تبلیغ خدمات مغایر با قوانین کشور را ندارد گفت: فروش بلیط کنسرت‌های غیرقانونی جزء کار ما نیست.

محمدحسن کرمانی افزود: دفاتری که مجوز بند “ب” از سازمان میراث فرهنگی دارند دارای حوزه فعالیت مشخص هستند، این دفاتر باید از نظر قانونی و تخصصی براساس تعریفی که در قانون آمده عمل کنند و خروج از این تعاریفی که در قوانین آمده تخلف محسوب می‌شود.

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی کشور ادامه داد: هیچ یک از دفاتر ما مجاز به فروش بلیط کنسرت‌های غیرمجاز و تبلیغ اموری که خلاف قانون است نیستند، اگر مواردی از این دست اتفاق بیفتد خلاف مقررات است و با متخلفان برخورد می شود.

کرمانی تصریح کرد: وظایف و محدوده فعالیت‌های آژانس‌ها مکانیزم قانونی مشخصی دارد، در دفاتر آژانس‌ها بلیط قطار، هواپیما، رزرو هتل و بلیط کنسرت‌هایی که براساس مقررات کشور باشد به فروش می‌رسد و هیچ آژانسی حق فروش و تبلیغ خدمات مغایر با قوانین کشور را ندارد.

وی یادآور شد: فروش بلیط کنسرت‌های غیرقانونی و برخی اقلام دیگر که با موازین کشور ما همخوانی ندارد جزء کار ما نیست و به طور کلی غیرقانونی است.

Check Also

برگزاری رالی تور گردشگری تهران- شمال

کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی با همکاری انجمن موتورسواری و اتومبیل‌رانی ورزش کارگری، رالی تور تفریحی، …