نصب راهنمای گردشگری مجازی تخت جمشید و پاسارگاد در گوشی همراه مسافران

نصب راهنمای گردشگری مجازی تخت جمشید و پاسارگاد در گوشی همراه مسافران

 

نسخه اندروید تور مجازی سه بعدی تخت جمشید و تور مجازی سه بعدی پاسارگاد , با قابلیت نصب بر روی انواع گوشی ها و تبلت های اندروید ، دارای اطلاعات کامل صوتی و متنی در مورد کاخ های مختلف مجموعه است که در اختیار مسافران نورورزی قرار می گیرد.

با توجه به رشد روزافزون اپلیکیشن های گوشی همراه در سطح جهان, نرم افزارهای زیادی در زمینه های گوناگون در داخل کشور ساخت شده اند و یکی از این نرم افزارها که توانسته با توجه به کیفیت و دقت در پژوهش , مهر تایید پایگاه میراث جهانی پارسه پاسارگاد را بگیرد , تور مجازی سه بعدی تخت جمشید است .
نسخه اندروید تور مجازی سه بعدی تخت جمشید و تور مجازی سه بعدی پاسارگاد , با قابلیت نصب بر روی انواع گوشی ها و تبلت های اندروید ، دارای اطلاعات کامل صوتی و متنی در مورد کاخ های مختلف مجموعه می باشند .
این نرم افزار با توجه به بازسازی مکانهای باستانی تخت جمشید و پاسارگاد مطابق با آنچه در زمان حیات امپراطوری هخامنشیان وجود داشته، این امکان را برای گردشگرانی که نرم افزار مورد نظر را بر روی گوشی های همراه خود نصب کرده اند، فراهم می نماید که در حین گردش و بازدید در مجموعه تاریخی تخت جمشید و پاسارگاد ، از راهنمای کاملی مجهز به اطلاعات صوتی و متنی برخوردار باشند. شایان ذکر است در محل ورودی مجموعه تخت جمشید، غرفه ای به منظور دسترسی گردشگران و مسافران نوروزی به نرم افزار گردش مجازی سه بعدی تخت جمشید تعبیه گردیده است.

همچنین علاقه مندان به نصب این نرم افزار، جهت دانلود می توانند به سایتwww.i3dsoft.ir مراجعه نمایند

Check Also

برگزاری رالی تور گردشگری تهران- شمال

کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی با همکاری انجمن موتورسواری و اتومبیل‌رانی ورزش کارگری، رالی تور تفریحی، …