برپایی نخستین جلسه شورای مدیران معاونت هنری ارشاد با حضور معاون جدید

به گزارش ایرانگرد نیوز ، در این نشست حمید شاه آبادی ضمن قدردانی از همه مدیران حاضر به خاطر تلاش هایشان در عرصه هنر به حسن انتخاب معاون جدید امور هنری اشاره کرد و گفت: آقای مرادخانی دارای ویژگی های خوبی هستند که از آن جمله می توان به حسن خلق و مردم‌داری ایشان اشاره کرد.
وی با اشاره به فعالیت معاونت امور هنری ارشاد در دوره تصدی گری خود به اقدامات انجام شده در این 3 سال اشاره کرد و از همه مدیران بخش‌های مختلف درخواست کرد همکاری کامل را با معاون جدید داشته باشند و در صورت تصمیم آقای مرادخانی به تغییر مدیران، همکاری کامل در تحویل امور صورت پذیرد.
در این نشست همچنین علی مرادخانی با بیان اینکه اولویت و هدف در عرصه هنر ایجاد وحدت و فضای خوب دوستی است، گفت: آقای شاه آبادی از دوستان خوب بنده هستند که از ایشان به خاطر تلاش هایی که در مدت حضورشان در معاونت هنری داشته اند تشکر می کنم.
معاون امور هنری خود را جوان ترین و در عین حال مسن ترین مدیر کل در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دانست و گفت: بنده از 21 سالگی به عنوان مدیرکل در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حضور داشته ام و با توجه به شناختی که از این وزارتخانه دارم سعی خواهم کرد که کارها را با همه توان پیش ببرم.
وی با ابراز امیدواری برای پیش بردن طرح های برنامه ریزی شده گفت: در مورد برنامه هایی که برای معاونت هنری دارم در آینده با مدیران صحبت خواهم کرد.
همچنین در این جلسه داوود گنجه ای هنرمندن عرصه موسیقی هم حضور داشت که سخنان صمیمانه ای را با حاضران مطرح کرد.
در این نشست حمید شاه آبادی معاون هنری سابق ضمن معرفی مدیران بخش های مختلف، برنامه ها و طرح هایی را که در این مدت انجام شده است مورد اشاره قرار داد که از آن جمله می توان به فعالیت موسسه نگار، راه اندازی تئاتر شهر استان ها، تئاتر سیار، موسسه هنرمندان پیشکسوت، طرح ساماندهی آموزشگاه های هنری، صدور کرات صلاحیت تدریس، جشنواره موسیقی جوان، راه‌اندازی کانون برگزیدگان جشنواره موسیقی فجر، سامانه های صدور مجوزهای موسیقی، موسسه سرای اهل هنر، نمایشگاه دائمی مد و لباس، صدور پروانه مالکیت معنوی مد و لباس، شبکه شیما، نگارخانه ایران، فعالیت های دفتر هنر و رسانه، فعالیت های رسانه ای معاونت هنری، یادواره جلوه جمال، فعالیت های موسسه توسعه هنرهای معاصر، یادواره بصیرت، فعالیت های ارکستر ملی و ارکستر سمفونیک و موسسه ارکستر ایران و … اشاره کرد.
در این نشست قادر آشنا مدیر کل هنرهای نمایشی، پاشایی مدیر دفتر موسیقی، اصغر امیرنیا مدیرکل دفتر امور هنرهای تجسمی، صافی رئیس فرهنگسرای نیاوران، سیفی مدیرعامل بنیاد رودکی، افضلی مدیرعامل موسسه توسعه هنرهای معاصر، عباس عظیمی مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت، باقرنژاد مشاور اجرایی معاونت هنری، تاجیک مدیر حراست، زاهدپور مدیر روابط عمومی، سیف جمالی مشاور برنامه ریزی و نظارت، ترابی مدیرعامل انجمن موسیقی، گله دارزاده مدیرعامل انجمن نمایش، سیاهکار زاده مدیرعامل موسسه توسعه هنرهای تجسمی و تعدادی دیگر از مدیران معاونت امور هنری حضور داشتند.
مراسم رسمی تودیع و معارفه معاون امور هنری ارشاد ساعت 11 صبح روز یکشنبه 10 شهریور با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و هنرمندان مختلف در تالار رودکی برگزار خواهد شد.

Check Also

معرفی نقاشان زن نامدار به بهانه روز جهانی طراحی و نقاشی

 ۱۶ می برابر با ۲۶ اردیبهشت ماه، روز جهانی طراحی و نقاشی اعلام شده است. …