“آب‌نبات قرمز” بخورید کارهای عجیب بکنید/ سینمای ایران فانتزی رو می‌کند


محسن دامادی تهیه‌کننده و کارگردان سینما در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان این مطلب که تولید بخش های مختلف فیلم سینمایی “آب‌نبات قرمز” آغاز شده است، گفت: با توجه به نوع قصه “آب‌نبات قرمز” و فضای فانتزی که در آن وجود دارد، بخش اعظم این سریال به صورت گرافیکی و انیمیشن طراحی و در حال ساخت است.


وی ادامه داد: ساخت بخش‌های سی. جی ای و کامپیوتری این فیلم سینمایی تا یک ماه دیگر ادامه دارد و بلافاصله بازیگران مورد نظرمان جلوی دوربین خواهند رفت.


دامادی که درباره اسامی بازیگران حاضر در این فیلم سینمایی اطلاعاتی نداد فضای فانتزی “آب‌نبات قرمز” را اینگونه توضیح داد: داستان “آب‌نبات قرمز” همچون اسمش درباره آب نباتی است که هرکس آن را می‌خورد قادر به انجام کارهای عجیب و غریبی می شود. این آب نبات باید به مقصد خاصی در داستان برسد و در این مسیر دست به دست مردم شهر چرخیده و تغییرات زیادی را در شهر ایجاد می‌کند.


وی در پایان گفت: داستان و فضای فانتزی “آب نبات قرمز” جذابیت ها و شادی بسیاری را برای مخاطب به ارمغان خواهد آورد و همین فضای فانتزی ما را به طراحی گرافیک و انیمیشن خاص نیازمند می‌کند.


بیش از یک سال است که پروانه ساخت فیلم سینمایی “آب نبات قرمز” صادر شده اما محسن دامادی به عنوان کارگردان و حبیب اسماعیلی تهیه کننده این فیلم سینمایی موفق به ساخت آن نشده بودند.


قبرستان غیرانتفاعی”، “خانواده ارنست” و “یک اشتباه کوچولو” از  جمله فیلم هایی است که محسن دامادی تاکنون ساخته است.

Check Also

معرفی نقاشان زن نامدار به بهانه روز جهانی طراحی و نقاشی

 ۱۶ می برابر با ۲۶ اردیبهشت ماه، روز جهانی طراحی و نقاشی اعلام شده است. …