تاخیر در پخش “عصر پاییزی”/ تصاویر جدید سریال را ببینید

به گزارش ایرانگرد نیوز، حدود ده درصد از تصویربرداری سریال “عصر پاییزی” به کارگردانی اصغر نعیمی و تهیه کنندگی جمال شیرمحمدی باقی مانده است و این سریال که پیش از این قرار بود با شروع فصل پاییز آغاز شود به بعد از محرم موکول شد.
تغییرات بوجود آمده در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی که به عنوان حامی این مجموعه مطرح بود و همچنین عدم تصویب به موقع فیلمنامه از سوی مدیرگروه فیلم و سریال شبکه یک، دلیل اصلی توقف کار بود.

در این سریال بازیگرانی چون نسرین مقانلو، علی عمرانی، کورش تهامی، مهتاج نجومی، بهنوش بختیاری، سپیده خداوردی و علیرضا خمسه ایفای نقش می کنند.
علی عمرانی در نقش مردی به نام عطا سی سال بعد از مرگ همسرش در شصت سالگی، مجددا ازدواج می کند و همسر جدیدش مهشید را که نسرین مقانلو ایفاگر نقش اوست، در منزل مادرزن سابقش اسکان می‌دهد.

در پی این اتفاق، کوروش تهامی قهرمان داستان در نقش پسر عطا تمام ذهنیت و زندگی اش به هم می‌ریزد و در این وانفسا کارش را نیز بر اثر یک سوء تفاهم عجیب از دست می دهد. اختلافات مهشید با مامان پری، مادر همسر مرحوم عطا، ماجراهای رفیع در محل کار، اسکان تدریجی خانواده مهشید در عمارت قدیمی مامان پری و بازگشت برادر او، جمشید، که علیرضا خمسه نقشش را بازی می کند، این جمع ناهمگون را درگیر وقایعی می کند که پیش برنده داستان های غریب این عمارت است.

پیش بینی تهیه کننده درباره زمان‌ جدید پخش سریال این است که بعد از محرم روی آنتن برود.

Check Also

معرفی نقاشان زن نامدار به بهانه روز جهانی طراحی و نقاشی

 ۱۶ می برابر با ۲۶ اردیبهشت ماه، روز جهانی طراحی و نقاشی اعلام شده است. …