کریستوفر پلامر به جمع “جاعلان” پیوست

به گزارش ایرانگرد نیوز به نقل از ورایتی، در حالی که جان تروالتا از اوایل ماه می (اردیبهشت) برای بازی در این فیلم انتخاب شده بود، اکنون با انتخاب بازیگر نقش پدر او بازیگران این فیلم تکمیل شد.

 

“تای شریدن” دیگر بازیگر این فیلم چند دو روز پیش به عنوان برنده جایزه بهترین بازیگر جوان فستیوال فیلم ونیز انتخاب شد. وی این جایزه را برای بازی در فیلم “جو” ساخته دیوید گوردون گرین و در مقابل نیکلاس کیج به دست آورد.

 

فیلیپ مارتین، فیلم “جاعل” را بر اساس فیلمنامه‌ای که نوشته ریچارد دوویدو است، کارگردانی می‌کند.

 

پلامر نقش پدر تراولتا را ایفا می‌کند. تراولتا در این فیلم دزدی خرده‌پا را به تصویر می‌کشد که سعی دارد راه خروجش از زندان را به هر ترتیب به دست آورد تا بتواند در آخرین روزهای زندگی پسر بیمارش، در کنار او باشد. او برای این کار باید همراه پدرش برای گروهی که امکان رهایی زودتر از موعدش از زندان را فراهم کرده است، یک دزدی بزرگ را تکمیل کند.

 

آل کورلی از کمپانی کد انترتینمنت و بارت روزنبلت کار تهیه فیلم “جاعل” را بر عهده خواهند داشت. کمپانی د سلوشن کار فروش بین‌المللی این فیلم را در جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو بر عهده دارد و دبلیو.ام.ای گلوبال مسئولیت فروش داخلی را در دست گرفته است.

 

جاناتان دینا و رندی میشل کار تهیه کنندگی اجرایی فیلم را بر عهده خواهند داشت.

 

کریستوفر پلامر 84 ساله یک جایزه اسکار، دو جایزه امی، دو جایزه تونی، یک جایزه گلدن گلوب و یک جایزه بفتا در کارنامه اش دارد. او که اسکارش را سال ۲۰۱۲ برای فیلم “مبتدی ها” دریافت کرد، نام خود را به عنوان مسن ترین بازیگری که تا کنون جایزه اسکار دریافت کرده است، ثبت کرد. کریستوفر پلامر بیش از هر چیز در حافظه سینمادوستان برای بازی در فیلم “اشک‌ها و لبخندها” در نقش کاپیتان فون تراپ ثبت شده است.

 

فیلمبرداری “جاعل” در ماه اکتبر در شهر بوستون شروع می‌شود.

 

Check Also

معرفی نقاشان زن نامدار به بهانه روز جهانی طراحی و نقاشی

 ۱۶ می برابر با ۲۶ اردیبهشت ماه، روز جهانی طراحی و نقاشی اعلام شده است. …