ایرانگرد نیوز

“انتهای خیابان پاستور” برای بار دوم به نمایش درمی‌آید


به گزارش خبرگزاری مهر، مستند “انتهای خیابان پاستور” که درباره‌ انتخابات ریاست‌جمهوری خرداد 92 است، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محسن خان‌ جهانی و جعفر محمدی برای بار دوم در سینماتک خانه هنرمندان ایران به نمایش در می آید.


این مستند كه به همت انجمن تهیه‌‌كنندگان سینمای مستند قرار است راس ساعت  18 اکران شود، هفته‌ گذشته برای اولین‌بار در سینما تك خانه هنرمندان به نمایش درآمد كه مورد استقبال قرار گرفت. در این اکران برخی بصورت ایستاده فیلم را دیدند و برخی‌ نیز موفق نشدند در سالن حضور پیدا كنند.


 “انتهای خیابان پاستور” با پس زمینه ای سیاسی به وقایع یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری می پردازد و تصویربرداری آن همزمان با برگزاری مراسم تحلیف ریاست جمهوری حسن روحانی در مجلس شورای اسلامی به پایان رسیده بود.


خان‌ جهانی سال گذشته فیلم “صندلی شماره 257” را درباره انتخابات مجلس شورای اسلامی ساخت که عنوان سیاسی‌ترین مستند سال را به خود اختصاص داد و نامزد سیمرغ بلورین بهترین فیلم بخش مستند جشنواره فیلم فجر شد.


عوامل “انتهای خیابان پاستور” كه طی چند ماهه‌ اخیر و در روند انتخابات ریاست جمهوری ساخته شد عبارتند از: اسد آتش‌بیگی، محسن محمدی، محمدرضا مرادی و مهدی یاوری تصویرداری، عرفان نظیفی تدوین و فرهاد نوبخت دستیار کارگردان و برنامه‌ریز بوده است.


فیلم “انتهای خیابان پاستور” هفته گذشته با حضور صادق زیباکلام، ارد عطارپور و مرتضی ندایی مورد نقد و بررسی قرار گرفت و نظرات متفاوتی درباره‌ آن مطرح شد.

 

خروج از نسخه موبایل