مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مشخص شد

به گزارش ایرانگرد نیوز، در متن حکم سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد آمده است: نظر به سوابق ارزشمندتان در مدیریت فرهنگی و امور سینمایی مطابق با مصوبه 25/6/92 هیات امناء به موجب این حکم به سمت مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی منصوب می شوید.

 
امیدوارم با به کارگیری نیروهای کارآمد، متخصص و همکاری با طیف‌های گوناگون اهالی سینما زمینه‌های پویایی، نشاط و اعتلای این مرکز فراهم نموده و گام‌های بلندی در جهت رشد و شکوفایی استعدادهای جوان و معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی بردارید. موفقیت روز افزونتان را در انجام این مسئولیت مهم از خداوند متعال خواهانم.

 
سیدمحمدمهدی طباطبایی نژاد متولد 1349 در شهر تهران و دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته برنامه ریزی از دانشگاه تبریز است. در سوابق فرهنگی و اجرایی وی مواردی چون مدیر طرح و برنامه شبکه اول سیما (سال های 79 تا 86)، مدیر گروه فرهنگ و تاریخ و هنر شبکه اول سیما(سالهای 83 تا86)، معاون فرهنگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، تهیه کنندگی مجموعه مستند “آخرین پرواز” شبکه پنجم سیما (1386)، تهیه کنندگی مستند سینمایی “حقیقت گمشده” برای مرکز سیما فیلم (1386)، نویسنده، محقق و مجری مجموعه‌های تلویزیونی “خیمه خورشید”، “آل یاسین”، “تنفس صبح عمیق” و…، عضو شورای پروانه ساخت اداره کل نظارت و ارزشیابی، عضو شورای فیلمنامه و برآورد موسسه رسانه های تصویری، عضو هیات داوران جشنواره شهید آوینی و تدریس در دانشگاه پیام نور دیده می شود.

 

Check Also

کشف یک طرح مخفی پشت «مونالیزا»

یک دانشمند به کمک دوربین‌های پیشرفته یک طراحی مخفی در لایه‌های زیرین نقاشی «مونالیزا» کشف …