رئیس مرکز فناوری اطلاعات سازمان میراث فرهنگی منصوب شد

رئیس مرکز فناوری اطلاعات سازمان میراث فرهنگی منصوب شد

“رئیس مرکز فناوری اطلاعات،ارتباطات و تحول اداری” سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری با صدور حکمی از سوی معاون توسعه مدیریت  این سازمان منصوب شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری سمیع الله حسینی مکارم با صدور حکمی،”علیرضا ترحمی هرندی” را به عنوان “رئیس مرکز فناوری اطلاعات،ارتباطات و تحول اداری” منصوب کرد.

در حکم حسینی مکارم برای ترحمی هرندی آمده است:

“نظر به تعهد،تخصص و شایستگی به موجب این حکم به عنوان رئیس مرکز فناوری اطلاعات،ارتباطات و تحول اداری سازمان منصوب می شوید.

مهندسی مجدد فرآیندها و استفاده از فناوری روز جهت ارائه خدمات سازمان و بستر سازی گسترش تعامل سازمان از جمله وظایفی است که انتظار می رود با برنامه ریزی دقیق و سازماندهی مناسب و بهره گیری از توان تخصصی کارشناسان و صاحبنظران برای اعتلای سازمان به بهترین نحو انجام دهید.

توفیق روز افزون شما در انجام وظایف محوله و در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) از درگاه خداوند منان خواهانم.”

ترحمی هرندی پیش از این و در سالهای مختلف به عنوان مدیر دفتر برنامه و بودجه و معاون طرح و برنامه گروه هتلهای هما،مدیر طرح و برنامه سازمان سرمایه گذاری و مشارکتهای مردمی ،مدیرکل دفتر برنامه ریزی سازمان امور مالیاتی کل کشورو مشاور معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل سازمان امور مالیاتی در طرح جامع مالیاتی مشغول فعالیت بوده است.

Check Also

ماسک جزو جدایی ناپذیر مسافران

آخرین گزارش سازمان جهانی جهانگردی (UNWTO) میزان خسارت واردشده به صنعت گردشگری در طول پنج …